Торік вінницькі спортсмени вибороли більше 400 медалей

10.03.16 16:02 1424

10 березня відбулось засідання колегії управління фізичної культури та спорту ОДА, присвячене підсумкам роботи галузі у 2015 році.

«За рахунок спортивних досягнень минулого року Вінниччина займає у загальному рейтингу одне з перших місць у державі. Серед територіальних фізкультурно-спортивних організацій 2-ї групи областей України, Вінниччина посіла II місце з олімпійських і І-ше місце з неолімпійських видів спорту. 2016 рік названо Олімпійським роком, адже літом проходитиме XXXI Олімпіада у м. Ріо-де-Жанейро (Бразілія), на яку від області поїде 16 спортсменів. Обласна державна адміністрація спільно з представниками обласної Ради та Вінницької міської ради тісно співпрацюють щодо підтримки та розвитку фізичної культури та спорту в області», - наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк.

За словами начальника управління фізичної культури та спорту ОДА Сергія Чернявського, за підсумками фізкультурно-оздоровчої роботи та спортивно-масової роботи минулого року 95 видів спорту працювали на підняття всеукраїнського рейтингу області (31–літній олімпійський, 4–зимовий олімпійський, 60 не олімпійських видів спорту і 17 видів спорту спортсменів з обмеженими можливостями. «Упродовж звітного періоду в області проведено 175 обласних фінальних спортивно-масових заходів, в яких взяли участь більше 16 тис. осіб. Спортсменами Вінниччини усіх вікових груп на чемпіонатах, Кубках світу та Європи, інших міжнародних змаганнях минулого року було здобуто – більше 412 медалей, з них 188 золотих, 103 срібних та 121 бронзова. Понад 122 спортсмени ставали переможцями і призерами всеукраїнських змагань. До складу національної збірної команди України з літніх олімпійських видів спорту у 2015 році було зараховано 201 вінничанина», - повідомив Сергій Чернявський.

За підсумками 2015 року представники виконавчої гілки влади вручили грамоти та золоті кубки кращим тренерам та спортсменам Вінниччини.

Фото

Торік вінницькі спортсмени вибороли більше 400 медалей Торік вінницькі спортсмени вибороли більше 400 медалей Торік вінницькі спортсмени вибороли більше 400 медалей Торік вінницькі спортсмени вибороли більше 400 медалей Торік вінницькі спортсмени вибороли більше 400 медалей Торік вінницькі спортсмени вибороли більше 400 медалей

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА