У Вінниці близько 170 гімнасток змагалися на чемпіонаті України з художньої гімнастики. Перемогли киянки

25.04.16 11:02 1055 1

У Вінниці близько 170 гімнасток змагалися на чемпіонаті України з художньої гімнастики. Перемогли киянки

З 22 по 24 квітня у Вінниці проходив чемпіонат України з художньої гімнастики серед школярок за програмою майстрів спорту і кандидатів у майстри.

Стартували близько 170 гімнасток з 14 областей України. На урочистому відкритті чемпіонату виступали голова Вінницької облради Анатолій Олійник, начальник обласного комітету з фізичного виховання та спорту Геннадій Бочаров, начальник спортуправління ОДА Сергій Чернявський, голова відділення НОКУ Павло Хникін та інші спортивні керівники і меценати.

Отже, перший всеукраїнський чемпіонат «художниць» у місті над Бугом організували спільними зусиллями.

У Вінниці близько 170 гімнасток змагалися на чемпіонаті України з художньої гімнастики. Перемогли киянки

Перше місце в командному заліку виграли гімнастки Київської області. На другому місці – збірна Чернігівської області, на третьому – Дніпропетровської. Господарки змагань також не залишилися беж нагород: Вікторія Липницька стала чемпіонкою в багатоборстві і виграла золоту, срібну і бронзову нагороди в різних видах програми.

Фото

У Вінниці близько 170 гімнасток змагалися на чемпіонаті України з художньої гімнастики. Перемогли киянки У Вінниці близько 170 гімнасток змагалися на чемпіонаті України з художньої гімнастики. Перемогли киянки У Вінниці близько 170 гімнасток змагалися на чемпіонаті України з художньої гімнастики. Перемогли киянки У Вінниці близько 170 гімнасток змагалися на чемпіонаті України з художньої гімнастики. Перемогли киянки У Вінниці близько 170 гімнасток змагалися на чемпіонаті України з художньої гімнастики. Перемогли киянки У Вінниці близько 170 гімнасток змагалися на чемпіонаті України з художньої гімнастики. Перемогли киянки У Вінниці близько 170 гімнасток змагалися на чемпіонаті України з художньої гімнастики. Перемогли киянки У Вінниці близько 170 гімнасток змагалися на чемпіонаті України з художньої гімнастики. Перемогли киянки У Вінниці близько 170 гімнасток змагалися на чемпіонаті України з художньої гімнастики. Перемогли киянки У Вінниці близько 170 гімнасток змагалися на чемпіонаті України з художньої гімнастики. Перемогли киянки У Вінниці близько 170 гімнасток змагалися на чемпіонаті України з художньої гімнастики. Перемогли киянки У Вінниці близько 170 гімнасток змагалися на чемпіонаті України з художньої гімнастики. Перемогли киянки У Вінниці близько 170 гімнасток змагалися на чемпіонаті України з художньої гімнастики. Перемогли киянки У Вінниці близько 170 гімнасток змагалися на чемпіонаті України з художньої гімнастики. Перемогли киянки У Вінниці близько 170 гімнасток змагалися на чемпіонаті України з художньої гімнастики. Перемогли киянки У Вінниці близько 170 гімнасток змагалися на чемпіонаті України з художньої гімнастики. Перемогли киянки У Вінниці близько 170 гімнасток змагалися на чемпіонаті України з художньої гімнастики. Перемогли киянки У Вінниці близько 170 гімнасток змагалися на чемпіонаті України з художньої гімнастики. Перемогли киянки У Вінниці близько 170 гімнасток змагалися на чемпіонаті України з художньої гімнастики. Перемогли киянки У Вінниці близько 170 гімнасток змагалися на чемпіонаті України з художньої гімнастики. Перемогли киянки У Вінниці близько 170 гімнасток змагалися на чемпіонаті України з художньої гімнастики. Перемогли киянки У Вінниці близько 170 гімнасток змагалися на чемпіонаті України з художньої гімнастики. Перемогли киянки У Вінниці близько 170 гімнасток змагалися на чемпіонаті України з художньої гімнастики. Перемогли киянки У Вінниці близько 170 гімнасток змагалися на чемпіонаті України з художньої гімнастики. Перемогли киянки

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Відділення НОК України у Вінницькій області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 1. Василий
  Василий
  26-04-16, 23:33 | IP:178.74.218...
  А де на світлинах наша землячка Вікторія Липницька?
  Кого ваші "шрайбікуси" фотографували?

  Тренируйтесь на кошках, бездари!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)