Нещодавно у м. Хмельницькому відбувся Всеукраїнський забіг INTERSPORTUKRAINERUN 2016 року.  Вінницькі спортсмени вдало виступили на цих змаганнях.

Естафету 4 по 5 км серед дорослих перемогу здобули Вуйко Олександр, Паламарчук Олександр, Коломоєць Христина та Сарафенюк Марія.

В естафеті серед юнаків та дівчат 4 по 10000м. вінничани посіли 2 місце, команда виступала в складі: Несен Ілля, Бабійчук Тетяна, Лукашук Наталія, Верстов Дмитро.

В естафеті серед студентів – 2 місце. Команда Вінницького Національного технічного університету виступала у складі: Павлович Євген, Шкуран Михайло, Мельничук Ольга, Сосницький Ілля, Аніпченко Ганна.

В особистому заліку серед жінок в бігу на 5000 м. – перемогла Віра Овчарук; на дистанціїї 20000 м – Лукашук Марія – 2 м; Онищук Богдана – 3 м.