Вінничанка Оксана Дяченко стала бронзовою призеркою чемпіонату світу з армспорту

18.10.16 17:49 1396 0

Вінничанка Оксана Дяченко виборола бронзову медаль на чемпіонаті світу з армспорту, що пройшов у болгарському місті Благоєвград. Виступала спортсменка у категорії до 80 кілограмів.

Змагання проходили серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів, а також серед спортсменів з інвалідністю.
Загалом змагалися понад тисяча учасників з 47 країн. Окрім Оксани Дяченко, Вінниччину на чемпіонаті представляла також Вікторія Рожко. Супроводжував спортсменок президент обласної федерації армспорту Микола Торохтій.

Загалом, Національна збірна України привезла з Болгарії 27 медалей: 4 золотих, 8 срібних та 15 бронзових, - повідомляє Українська федерація армспорту.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінниця.Ок