На міжнародному турнірі на Кубок мера, що пройшов у польському місті Кельце, вінницькі плавці вибороли 6 медалей різного ґатунку.

Зокрема, вдало виступив майстер спорту Олексій Хникін, який спромігся здобути аж 4 золотих медалі: на дистанціях 50 та 100 метрів «кролем» та на тих же дистанціях «батерфляєм». Окрім цього, Олексій ще отримав срібло за виступ у командній естафеті 4х50 метрів комбінованого і змішаного плавання разом зі своїм братом, 15-річним кандидатом у майстри Віктором та кандидатами у майстри 16-річними Юрієм Луценком та Катериною Шестопаловою.

Вінничани вибороли 6 медалей на міжнародному турнірі з плавання в Польщі

Також Юрій Луценко завоював бронзу на дистанції 50 метрів «кролем», а Віктор Хникін здобув бронзу на дистанції 50 метрів батерфляєм.

У складі української делегації був голова Вінницького обласного відділення НОК України, тренер Олексія і Віктора дворазовий срібний олімпійський призер Павло Хникін.