20 квітня на базі спортивного комплексу ГУ ДСНС відбувся Чемпіонат Вінницької області з пожежно-прикладного спорту в закритих приміщеннях, присвячений Героям, загиблим при ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Такі змагання вже є традиційними та організовуються рятувальниками щорічно, адже вони є своєрідним підсумком підготовки бійців Служби «101» за попередній рік.

Загалом змагання складалися з трьох етапів. Першим випробуванням для спортсменів став підйом по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху навчальної вежі. Далі на спортсменів чекали завдання із триколінною драбиною та подолання 100-метрової смуги з перешкодами. Учасники долали двохметровий паркан, з двома рукавами пробігали по буму, далі з'єднували рукави між собою та з розгалуженням і після цього фінішували.

У Вінниці визначились переможці обласного чемпіонату з пожежно-прикладного спорту

За першість на Чемпіонаті боролися майже 90 учасників, які були розподілені на 14 команд.

У результаті змагань третє місце посіла команда рятувальників із Гайсина, друге – Державна пожежно-рятувальна частина №2 із Вінниці, а чемпіоном змагань стала команда аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Вінницькій області. Переможці і призери отримали від керівництва Головного управління кубки, медалі, грамоти та грошові премії.