На базі спортивного комплексу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба протягом чотирьох днів проходили змагання Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді.

В ході спартакіади за чемпіонські титули змагались 17 команд учасниць з майже всіх областей України, всього - понад 150 юнаків.

Протягом чотирьох днів спартакіади команди змагалися у двох етапах – військово-прикладному розділі (теоретична підготовка та стройова одиночна підготовка) та військово-прикладному семиборстві (підтягування на перекладині, біг на 100 метрів, стрільби з АК-47, подолання смуги перешкод, метання гранати Ф-1 на дальність, плавання 50 метрів, біг на 3000 метрів).

Вінницькі старшокласники вибороли ІІ командне місце у Всеукраїнській Спартакіаді серед допризовної молоді - 2017

Метою змагань є залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, підвищення мотивації до фізкультурно-оздоровчих занять, популяризація здорового способу життя та оволодіння первинними навичками майбутніх захисників Вітчизни.

Команда Вінницької області у складі 10 учнів 10-11 класів з Калинівського, Козятинського, Тульчинського, Бершадського, Шаргородського, Тиврівського районів та м. Вінниці під керівництвом старшого тренера збірної команди, вчителя фізичної культури Корделівської ЗОШ І – ІІІ ст. Брика В.С. виборола ІІ загальнокомандне місце і була нагороджена кубком, а члени команди медалями та грамотами.

Вінницька команда успішно виступила в окремих видах програми виборовши І місце у метанні гранати та бігу на 100 м.

В індивідуальному заліку:

• в метанні гранати Наконечний Олег з Калинівського району зайняв І місце, а Безсмертний Михайло з м. Вінниці ІІ місце;
  • в основах теоретичної підготовки Мазур Олег з Шаргородського району зайняв І місце;
  • в стрільбі з автомата АК-74 Маковій Андрій з Тульчинського району зайняв ІІ місце.