Відбувся 14-ий Відкритий Чемпіонат області серед юніорів з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях

26.02.10 11:04 5106

Загальноосвітня школа с. Агрономічне, де традиційно проводяться ці змагання, цього року прийняла 26 команд Вінниччини та 4 команди із Чернівецької та Хмельницької областей.

Відбувся 14-ий Відкритий Чемпіонат області серед юніорів з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях

«Офіційно це 14-ті змагання, але започатковані вони набагато раніше, - розповідає головний суддя Чемпіонату, Відбувся 14-ий Відкритий Чемпіонат області серед юніорів з техніки пішохідного туризму в закритих приміщенняхзавідуючий відділом спортивного туризму Вінницького обласного центру дитячого і юнацького туризму та екскурсій Анатолій Роздорожнюк. – Проводили їх керівники гуртків нашого центру, своїми ж силами облаштували спортзал у школі Агрономічного. Влаштовуємо такі заходи для початківців, адже за півроку роботи в гуртках їм потрібна певна звітність, зацікавленість, врешті-решт, спілкування з однодумцями».

Діти від 10 до 17 років (3 вікові групи) змагалися у трьох номінаціях: особисто-командна техніка, де кожен учасник може показати індивідуальну підготовку з пішохідного туризму; конкурсна програма (складання рюкзака, визначення азимуту, в’язання вузлів) та командна смуга перешкод.

За результатами Чемпіонату, переможцями в особистій першості визначено:
- у старшій віковій групі серед дівчат:

  • І місце – Юлія Кунденко («Гермес-І», Вінницький район);
  • ІІ місце – Марія Шевчук («Крокус», м. Ладижин);
  • ІІІ місце – Катерина Дзема (ВТК «Меридіан», м. Вінниця).

- у старшій віковій групі серед хлопців:

  • І місце – Дмитро Цимбал («Сокіл», Немирівський район);
  • ІІ місце – Михайло Онуфрійчук (Козятинський район);
  • ІІІ місце – Андрій Жорноклей (Козятинський район).

- у середній віковій групі серед дівчат:

  • І місце – Тетяна Господарець («Гермес-І», Вінницький район);
  • ІІ місце – Дарина Костенчук (Козятинський район);
  • ІІІ місце – Ольга Причепа («Гермес-ІІ», Вінницький район).

- у середній віковій групі серед хлопців:

  • І місце – Євгеній Білоус («Гермес-І», Вінницький район);
  • ІІ місце – Владислав Майданюк («Крокус», м. Ладижин);
  • ІІІ місце – Євгеній Бальшенник (ЦДЮТ, м. Козятин).

- у молодшій віковій групі серед дівчат:

  • І місце – Юлія Чорногуз (ЦПР, м. Жмеринка);
  • ІІ місце – Євгенія Войцехівська (ЦДЮТ, м. Козятин);
  • ІІІ місце – Дарія Бевз («Крокус», м. Ладижин).

- у молодшій віковій групі серед хлопців:

  • І місце – Олександр Сухоцький («Гермес-ІІ», Вінницький район);
  • ІІ місце – Євгеній Плет («ЛаМа», м. Ладижин);
  • ІІІ місце – Владислав Івахов («Гермес-ІІ», Вінницький район).

У командному заліку перемогу здобули команди «Гермес-І» Вінницького району та ВТК «Меридіан» м. Вінниці. Друге місце судді не визначали, а третю сходину посіла команда Козятинського району.
Призовий фонд змагань - туристична мотузка. Переможці також отримали особисті і команді призи, грамоти.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)