Стало відомим ім’я кращого спортсменом жовтня на Вінниччині. Як і у квітні цього року, ним став 17-річний дзюдоїст з Іллінців Марат Крижанський. Він отримає традиційний грошовий сертифікат відділення НОК України Вінницької області на три тисячі гривень.

Марат Крижанський наприкінці жовтня виступав у м. Копер (Словенія) на Кубку Європи з дзюдо серед кадетів до 18 років. Представник Вінницького організації спорттовариства «Спартак» виграв усі чотири поєдинки і став чемпіоном!

Це не перше серйозне досягнення Марата Крижанського. Раніше вихованець тренера Станіслава Герасимчука вже був першим на Кубку Європи, а також здобував на цих змаганнях бронзову медаль. Нещодавно, на Кубку федерації Києва Марат Крижанський виконав норматив майстра спорту України. Він успішно поєднує Великий спорт з навчанням, бо є студентом Вінницького державного педагогічного інституту.

– Марат вже завершує виступи серед кадетів. І ми розпочинаємо підготовку до чемпіонату Європи серед
молоді (чоловіків до 21 року), який відбудеться в 2018 році, – розповів Станіслав Герасимчук.