Такої активності вболівальники не демонстрували з часів Володимира Безсонова. Не зважаючи на спеку, на гру прийшло 5 тисяч вінничан.

Вінницька «Нива» - київське «Динамо-2» - 2:2

На 19 хвилині зустрічі гравець «Ниви» Вадим Бовтрук віддав пас у карний майданчик, м’яч потрапив у руку захисника «Динамо», але арбітр 11-метровий не призначив. Наприкінці першої половини матчу Сергій Герасимець відкрив рахунок: 1:0 на користь «Ниви», а у другому таймі киянин Дмитро Кушніров встановив рівновагу - 1:1. На 70-й хвилині той же Бовтрук вивів нашу команду вперед. А остаточну крапку у грі поставив футболіст «Динамо» Володимир Боршикевич. Отож, 2:2 - нічия. Тепер «Ниву» очікує гра з чернівецькою «Буковиною». Подоляни гратимуть на виїзді у суботу, 14 серпня.