Вінничанин Анатолій Мельник приніс Україні "срібло" та "бронзу" на І Юнацьких Олімпійських іграх

30.08.10 14:49 3991

В Сінгапурі завершилися змагання перших в історії Юнацьких Олімпійських ігор

Вінничанин Анатолій Мельник приніс Україні "срібло" та "бронзу" на І Юнацьких Олімпійських іграх

Загалом на старт І Юнацької Олімпіади вийшли 3 522 спортсмени (1 846 юнаків та 1 676 дівчат) віком від 14-18 років, які представляли 204 країни світу. Протягом 12 днів вони у 26 олімпійських видах спорту розіграли 201 комплект нагород.

ЧЕМПІОНИ І ПРИЗЕРИ
І ЛІТНІХ ЮНАЦЬКИХ ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР
(Сінгапур, 2010 рік)

Загалом медалей 35 – з них 10 золотих, 9 срібних та 16 бронзових

ЧЕМПІОНИ:

1. Дарина ЗЕВІНА – плавання (100м на спині)
2. Андрій ГОВОРОВ – плавання (50м вільним стилем), (50м батерфляй)
3. Олександр САТІН – стрибки на батуті
4. Олег СТЕПКО – спортивна гімнастика (вправи на коні), (вправи на брусах)
5. Ігор ЛЯЩЕНКО – легка атлетика (спортивна ходьба на 10км)
6. Катерина ДЕРУН – легка атлетика (метання списа)
7. Денис КУШНІРОВ – стрільба (пневматичний пістолет, 10м)
8. Анастасія СПАС – сучасне п’ятиборство (змішана естафета)

СРІБНІ ПРИЗЕРИ:

1. Олександр ЛИТВИНОВ – класична боротьба (58 кг)
2. Ірина РОМОЛДАНОВА – тхеквондо ВТФ (53 кг)
3. Наталія КОВАЛЬОВА – академічне веслування (одиночка)
4. Олег СТЕПКО – спортивна гімнастика (багатоборство), (вільні вправи)
5. Дарина ЗЕВІНА – плавання (50м на спині)
6. Анатолій МЕЛЬНИК – веслування на байдарках і каное (каное, спринт)
7. Олександр БОНДАР – стрибки у воду (трамплін 3м), (вишка 10м)

БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ:

1. Каріна СТАНКОВА – жіноча боротьба (70 кг)
2. Дарина ЗЕВІНА – плавання (200м на спині)
3. Максим ДОМІНІШИН – тхеквондо ВТФ ( 73 кг)
4. Костянтин РЕВА – важка атлетика ( 85 кг)
5. Анастасія СПАС – сучасне п’ятиборство
6. Дмитро АТАНОВ – дзюдо (55 кг)
7. Ганна ШЕЛЕХ – легка атлетика (стрибки з жердиною)
8. Віктор ЧЕРНИШ – легка атлетика (стрибки у висоту)
9. Сергій КУЛІШ – стрільба (пневматична гвинтівка, 10м)
10. Ганна АЛЕКСАНДРОВА – легка атлетика (потрійний стрибок)
11. Олена КОЛЕСНИЧЕНКО – легка атлетика (400 м з бар’єрами)
12. Ксенія ДАРЧУК – дзюдо (78кг), (змагання змішаних команд)
13. Оксана РАЙТА – легка атлетика, 2000м з перешкодами
14. Вікторія ПОТЄХІНА – стрибки у воду, трамплін 3м
15. Анатолій МЕЛЬНИК – веслування на байдарках і каное (каное, слалом)

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:НОК
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)