Микола Джига пропонує розробити в області програму з популяризації здорового способу життя

09.09.10 12:00 2388 5

Голова облдержадміністрації Микола Джига вважає, що одним із шляхів реформування охорони здоров’я є утвердження здорового способу життя.

Микола Джига пропонує розробити в області програму з популяризації здорового способу життя

«Лікарі мають справу уже з наслідком, а причини багатьох хвороб криються в нехтуванні людьми своїм же здоров’ям», - підкреслив він на зустрічі з медичною громадськістю області. «Чим більше дітей буде на спортивних майданчиках, тим менше будуть переповнені наші лікарні», - додав він.

Забезпечити здоров’я нації неможливо без утвердження здорового способу життя, вважає голова облдержадміністрації. Особливо, на його думку, слід приділяти серйозну увагу питанням дитячого здоров’я. «Ми з дитинства «вирощуємо» інвалідів», – обурюється губернатор існуючими підходами до виховання дітей, які не прищеплюють молодому поколінню потребу у фізкультурі і спорті. Медицина не в силах постійно «коригувати» відхилення дитячого розвитку, підкреслює Микола Джига. А щоб лікарям роботи поменшало, додає він, влада спільно з громадськістю повинні вжити рішучих кроків щодо впровадження здорового способу життя серед населення. Голова облдержадміністрації доручив владі на місцях спільно з медиками та освітянами розробити комплексну програму, яка б сприяла формуванню культури дбайливого ставлення до власного здоров’я. Микола Джига сподівається, що Вінницька область стане першою серед регіонів, яка досягне реальних результатів щодо зміцнення здоров’я населення, а особливо дітей, завдяки популяризації здорового та активного способу життя.

Адже як відомо, найбільше на здоров’я людини впливає не стан охорони здоров’я, а саме умови і спосіб життя (близько 50%).

У Вінницькій області живе 334 тис. дітей.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5. Борис
  Борис
  13-09-10, 16:03 | IP:109.108.235...
  Кстати, да, бегать негде!!! Например на Вишенке, пока нет дождей - это не проблема, но когда они начнутся, то есть только Политеховский стадион (если ворота будут открыты).
 • 4. LM
  LM
  09-09-10, 16:04 | IP:95.111.147...
  Ви ось говорите про СПОРТ... А ЗЛІВА НА СТОРІНЦІ "Пятница развратница" і "Feride в ОТРЫВ"!! і тільки в самому кінці, один, самотній... Американський Футбол... А де ж змагання дітей чи молоді?! чому не організувати? Чому тільки міліціянти(кубок ДАІ) мають право бігати та проводити змагання?
 • 3. ЛМ
  ЛМ
  09-09-10, 15:52 | IP:95.111.147...
  ДЕ ЦІ СПОРТИВНІ МАЙДАНЧИКИ??? ДЕ?? НА НИХ МОЖНА НОГИ ПОЛОМАТИ!!
 • 2. ЛМ
  ЛМ
  09-09-10, 15:48 | IP:95.111.147...
  ...ять! А спортзалы и спортплощадки вы не думали отремонтировать?!!!!!!
  Даже побегать нет где!!!
 • 1. НАТАЛиЯ
  НАТАЛиЯ
  09-09-10, 15:35 | IP:94.248.93...
  Начнем приобщатся к здоровому образу жизни с того, что будем созерцать здоровых, сильных, молодых парней на футбольном поле в субботу 11 сентября. В 17 часов состоится матч НИВА-ВИННИЦА и АРСЕНАЛ-БЕЛАЯ ЦЕРКОВЬ. Придем все на стадион. Болеем за родной футбольный клуб, вышедший в этом году в первую лигу ПФЛ Украины. Может и нам захочется быть такими же быстроногими, сильными, азартными как футболисты нашей НИВУШКИ!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)