Майстер-клас від В'ячеслава Узєлкова відбувся сьогодні у Немирові

23.09.10 19:25 4681

23 вересня організатори національної соціальної програми «Спортивну Україну будуємо разом!» провели у місті Немирів спортивне свято.

Майстер-клас від В'ячеслава Узєлкова відбувся сьогодні у Немирові

Майстер-клас від В'ячеслава Узєлкова

На честь третьої річниці роботи програми відомий український боксер «Steel Power» Узєлков провів майстер-клас для відвідувачів секцій боксу в немирівському спортзалі, з якого й почалася історія спільної соціальної програми міжнародного бренду Nemiroff та Фонд Братів Кличко.

Майстер-клас від В'ячеслава Узєлкова

Майстер-клас від Узєлкова виявився доволі насиченим – він розкривав свої боксерські професійні секрети, теоретично їх пояснюючи та практично демонструючи. Крім цього, боксер відповідав на запитання маленьких спортсменів, яким було цікаво все: як розпочиналася кар’єра великого спортсмена, як проходять його тренування, які бої залишилися в пам’яті та про які моменти зі спортивного життя він воліє не згадувати. На всі поставлені запитання були надані вичерпні відповіді.

Майстер-клас від В'ячеслава Узєлкова

Після завершення майстер-класу бажаючі мали змогу сфотографуватися і отримати автограф на пам’ять. Задоволені діти зарядилися спортивним настроєм і відправилися готуватися до тренувань, адже попереду їх чекає багато боїв та перемог.

Фото

Майстер-клас від В'ячеслава Узєлкова відбувся сьогодні у Немирові Майстер-клас від В'ячеслава Узєлкова відбувся сьогодні у Немирові Майстер-клас від В'ячеслава Узєлкова відбувся сьогодні у Немирові

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)