Вінницькі діти відзначені за скромність та силу духу

07.07.08 09:49 3121

З м. Кельце (Польща) повернулися вінницькі діти, які їздили на ІІ Європейські Олімпійські змагання із старих та забутих ігор «Мир у Європі - об'єднуємося через розвагу!».

Вінницькі діти відзначені за скромність та силу духу

II Європейські Олімпійські змагання із старих та забутих ігор

Дітлахи привезли з собою багато приємних вражень та призів. Організатори пояснили, що у змаганнях переможців немає - усім командам були вручені кубки з зображенням Баби Яги на мітлі, яке є символом Музею ігор та іграшок (одного з організаторів змагань). Завідувач сектору звітності та обліку дітей служби у справах дітей міської ради Наталія Остапець каже, що всі були у захоплені від нашої команди, адже вона дуже вирізнялася: діти були згуртованими і кмітливими. До складу команди входили і діти з фізичними вадами. В усіх змаганнях наша команда займала тільки І-ІІІ місця. Саме за це мер Кельце особисто вручив українській команді статуетку, на якій викарбовано напис: «За скромність та силу духу».

Окрім ігор діти були учасниками художніх змагань, виставок, семінарів та публікацій. А під кінець ігор обкладали камінням, привезеним з різних країн, пам'ятник, збудований професіоналом. На цьому символі єдності дітей всіх країн зображено напис: «В цьому камінні моє серце». Гості ігор в захваті були від наших дівчаток, одягнутих в українські костюми, фотографувалися з ними і везли додому фото як сувенір.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)