Футбол. Вінниця - село Броварського району?

05.04.11 16:50 5300 22

Чого бідний? Бо дурний. А чого дурний? Бо бідний.

Футбол. Вінниця - село Броварського району?

Читаю статтю Вінниця востаннє купувала футболіста не в цьому столітті та й думку гадаю.
Якщо відкинути усю мішуру навколо футболу (відмивання брудних грошей та створення дешевого іміджу олігархам, футбольну мішпуху, що за окремо взяті гроші підігрує "королям"), то іноді потрібно пам'ятати, що футбол, то є ГРА. Не більше і не менше. За її умовами у кожній з команд, що виходить на поле, по 11 чоловік. І вони намагаються за 90 хвилин у рамках правил якомога більшу кількість раз загнати шкіряну кулю у простір, що позначений координатами між землею і трьом штангами. І все!

Все інше надумане і від лукавого. Тому виграє у цю гру той, хто хоче цього більше. І навіть якщо комусь з них платять в 100 раз більше, він залишається всього на всього людиною, у якої дві ноги і одна голова (руками ж грати не можна). І його мотивація до перемоги може бути набагато слабшою, ніж у людини, яка вийшла захищати, наприклад, честь свого міста, чи у якого на трибуні сидить молодший брат з друзями.

Зверніть увагу на Англію. Там у кубку країни багато раз зустрічалися як суперклуби так і команди на пів професіоналів із 4 ліги. І не обов'язково перемагали футболісти, яким платять в сотні раз більше.
Незаперечно, що дуже важлива мотивація. Але, чи відомо футбольним панам, що гроші то не єдиний з її чинників? Є ще бажання сподобатись, є патріотизм, є бажання комусь щось довести, є бажання самовдосконалення та подолання самим встановлених рубежів можливого. На кінець, є бажання зробити карєру, щоб потім заробляти більше.

Чому наші функціонери від футболу використовують, як мотивацію лише прагнення до дурних грошей? Тому, що маніпулювати іншими чинниками можуть лише високо професіональні спеціалісти. А їх у нас не має і не може бути. Бо є футбольна мафія, що зациклена на дурних грошах.

Скажіть, скільки футболістів у нинішній "Ниві" з Вінниці та області? І ви отримаєте відповідь, чому патріотизм практично виключено із мотиваційних можливостей команди. Не полінуйтеся та познайомтеся зі складом команди на офіційному сайті "Ниви" http://fcniva.vn.ua/igroki-32

І зрозумієте, що патріотизм нам допоможе хіба що, якщо будемо грати домашні зустрічі у Броварах.
Я не вірю, що з 400 тисячного міста та півтора мільйонної області не можна знайти 20-30 хлопців, які б уміли на пристойному рівні маніпулювати м'ячем. Якщо це так, то постає законне питання: навіщо на протязі років ми вкладаємо бюджетні гроші у футбольну підготовчу структуру міста та області і чим займаються чиновники від спорту? Може скоротивши їх, віддати гроші запрошеним із Броварів футболістам?

Пан Олег Федорчук розказує про команду районного центру Олександрія. Спеціально подивився склад цієї команди. Там не має Рональдо, там не має Пеле, Бекхема. Звичайні українські хлопці, один грузин і один білорус. Що це за суперфутболісти?

Таргамадзе Давид - зіграв за "Фрайбург" 8 матчів - не забив ні одного гола. (Фра́йбург-в-Бра́йсгау німецьке місто з населенням 219 665) До того грав за грузинське село Агара, якого навіть у Вікіпедії не вдалося знайти.
Старенький Сергій - білорус з Київщини. прославився в СУПЕРклубах «Торпедо» (Жодіно) та ФК «Сморгонь».

Всі інші все ті ж інкубаторні горе-футболісти зібрані по нитці з матінки України, що виросли по футбольним інтернатам. В яких навчилися закону "омерти" та не хитрій науці по формулі "бий-біжи" та "б'ють-тікай".
Але "Олександрія" на першому місці, а ми лише облизуємося на їх зарплати і Навіть не сміємо думати, що їх на полі 11 і нас на полі 11. Бо у них є олігарх, якому треба відмити гроші, а у нас олігарха не має. Чи є, але він більш жлобистий.

Що ж, якщо у футболі головне гроші і тільки гроші, то давайте говорити мовою грошей. І тут зразу ж постає питання: якщо в щось інвестувати гроші, то вони мають приносити ще більші гроші? Де ці гроші? Не має. Я більше скажу - і не було. І не буде - підказує здоровий глузд. То на хіба!!???
Тепер, я почую, що футбол - то є "народна гра"! Святе! Євро-2012!!! Маю надію, що не будуть хоч говорити, що "Нива" працює на престиж нашого краю. Нагадаю: 1 ліга, 9 місце. Нижче нас тільки районні центри.

А я і заперечувати не буду. Так футбол - це народна гра. Тож віддайте її нарешті народу! Не потрібні нам ландскнехти з броварською пропискою. Між тим, як вони грають і тим, як грають по телевізору така ж різниця як між футболом та керлінгом. Хіба що керлінг дивитись цікавіше - там люди люблять і вірять у те, що вони роблять, там справжні емоції.

Віддайте футбол народу. Хай на не чисельних футбольних полянах Вінниччини грають наші діти та внуки. Може тоді і не буде у наших школах по статистиці 70% дітей з вадами здоров'я.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександр Шемет
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 22. Игорек
  Игорек
  06-04-11, 17:43 | IP:79.143.33...
  Батенька Олександр, ваш балалаечник сможет в Виннице собрать по несколько тысяч зрителей 17 раз в году? Сомневаюсь. А "Нива" это делает регулярно. Причем, всего несколко лет назад на стадион приходило 8, 10, 12 тысяч человек! Ваш "чемодан без ручки" это радость для тысяч человек в течении 50 с лишним лет. И бюджетные средства должны идти на то, что нужно людям. Откройте бюджет и взгляните о перераспределении средств. Вы со всем согласны? Готовы писать статьи на эту тему? А потом взгляните, сколько средств выделено на Ниву, а после этого разводите демагогию о перерспределении средств в школы. Знаете ли вы, что на строительство СК Нива в прошлом году потрачено свыше 15 млн гривен из которых бюджетных средств - ноль! А сколько винницких детей уже отыграло на этом стадионе...

  И это реальный шаг для того, чтобы винницкие дети оставались в Виннице, а не искали хороших условий для тренировок в футбольных школах Львова, Донецка и Киева.
  ПС. А свои гланды извольте щекотать себе сами своими же бородатыми шутками.
 • 21. Олександр
  Олександр
  06-04-11, 16:20 | IP:178.95.56...
  для Игорекf
  Да, Вы батенька, язвите:) не по деЦки. Но упускаете тот момент, что ни балалаечник, ни Сашко Положинский в бюджет нашего края не лезут и место наших пацанов не занимают.
  Кстати, "Декорум" из Калиновки, а Юрковский из Бара. Это так для общего культурного развития.
  А "наша славная "Нива" в сегодняшнем ее состоянии - это чемодан без ручки: тяжело нести и выкинуть жаль. Может все же нужно задуматься и перестать наступать на одни и теже грабли каждый год. Может все же нужно перенаправить деньги на первенство по футболу среди школ города и области. Вы знаете, когда оно последний раз проводилось?
  Если американцы играют в свой футбол, то у них в каждой школе есть своя футбольная команда. И до тех пор пока у нас так не будет, мы будем пользоваться услугами броварского футбольного ПТУ. И не будем говорить: наш край имеет славные футбольные традиции, а будем гордиться, что у нас есть команда типа мастеров, которая играет типа в футбол "на уровне 1 лиги". Вы верите, что если нынешнему составу "Нивы" начать платить в десять раз больше, то они начнут в десять раз лучше играть в футбол? Не смешите мои гланды
 • 20. Игорек
  Игорек
  06-04-11, 14:13 | IP:79.143.33...
  Олександр, з нетерпінням буду чекати на наступну вашу статю, присвячену тому, що у Вінниці мають грати лише вінницікі балалєчники.

  І про те, скільки саме вінничан серед "інкубаторних горе-музикантів з "Тартаку" і чи матимуть вони високу мотивацію грати у Вінниці.

  А ще напишіть, що "Я не вірю, що з 400 тисячного міста та півтора мільйонної області не можна знайти 20-30 хлопців, які б уміли на пристойному рівні виконувати народні пісні, як це роблять "Декорум" та Юрковський"

  ітд.
  Чи ваші претензії стосуються виключно футболу і нашої славної вінницької "Ниви"?
 • 19. VAD
  VAD
  06-04-11, 14:02 | IP:91.218.89...
  Олександре, дуже дякую за інформацію та за запрошення!
  На Тартак постараюсь потрапити, а рок-н-рол - не дуже полюбляю цей стиль музики...

  Можливо поняття адекватності я розумію по іншому..
  Я не переживаю за критику, звичайно не приємно, але вона потрібна....
  Такий чи не такий, ніколи й не задумувався над цим... Такий який вже є)) Але поняття моралі ніхто не відміняв!
  Просто не розумію як людина може критикувати когось, при цьому абсолютно не знаючи його!

  А в дискусії писав свої думки... і не для того щоб щось комусь доказати, а для того щоб поділитись своїми спостереженнями з іншими!
 • 18. Вова
  Вова
  06-04-11, 13:31 | IP:91.206.126...
  По абзацам, сугубо личное мнение, не претендующее ни на что:
  1 - Прав.
  2 - Заблуждение.
  3 - Подмена понятий.
  4 - Отчасти прав.
  5 - Не прав + Заблуждение
  6 - 1 часть - не прав, 2 - прав про бюджетные деньги.
  7 - Подмена понятий.
  8 - Заблуждение.
  9 - 50/50.
  10 - Не прав - футбол, в основном, убыточен.
  11 - Не прав + подмена понятий.
  12 - Прав + Подмена понятий.

  Футбол массовый и футбол профессиональный - две большие разницы.
  Где Вы, Александр, были, когда Нива выдавала пятиматчевую победную серию, став открытием первого круга в лиге? Дома, именно дома команда играет на атаку ярко, и берет очки, не проигрывая, до недавнего времени. Игроки пошли на повышение, есть перспективная молодежь. Почему что-то не так, не стройно и гладко - вопросы исключительно к руководству, которое везде и нигде одновременно.
  В руководстве бардак, да, но лично я отделяю руководство от игроков и тренера. Руководство фальшивит, тренер и игроки работают почти 2 сезона на твердую четверку, учитывая ситуацию в команде и вокруг нее.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)