Хоч гості й переважали впродовж гри, відкрили рахунок господарі. На 35 хвилині відзначився Башняк. На другу половину тренери "Ниви" Богдан Блавацький та Юрій Гій випустили на заміну лідерів команди, яким дали перепочинок після важкої кубкової гри. Цей хід повністю себе виправдав. Спочатку Андрій Веретинський на 60-й хвилині з пенальті зрівняв рахунок, а через 20 хвилин Ігор Паськів з передачі Доценко поставив переможну крапку у матчі. Щоправда, Ігор встиг відзначитись і з негативного боку. Наприкінці гри його вилучили з поля за грубу гру.

Наступний матч вінничани проведуть вдома 15 серпня. Суперником буде "Нафком" із Броварів. Початок матчу о 17:30.

Результати 4 туру: Дніпро  - Поділля-Хмельницький  2:1, ЦСКА  - Нива Т 0:0, Нафком  - ФК Коростень  1:1, Верес  - Арсенал  0:1, Карпати-2  - Єдність  2:1, Десна-2  - Буковина  0:1, Бастіон  - Оболонь-2  2:2, Княжа-2  - МФК Миколаїв  0:1.

У турнірній таблиці "Нива" з 10-ма очками ділить перші чотири сходинки з "Дніпром" (Черкаси), "Буковиною" (Чернівці) та "Арсеналом" (Біла Церква)