Студентський парламент Вінниччини налагоджує партнерські стосунки з молодіжними та громадськими організаціями області

19.09.11 12:10 3379

Студентський парламент Вінниччини розширює співпрацю

Студентський парламент Вінниччини налагоджує партнерські стосунки з молодіжними та громадськими організаціями області

Лише за рік свого існування його представники взяли участь у різноманітних акціях, серед яких «Серце до серця», «День без тютюну», «Зав'яжи стрічку та скажи Я люблю Україну».

Працювали також над створенням сприятливих умов для реалізації соціальних, творчих та духовних ініціатив молоді. Тож аби така співпраця і в подальшому була продуктивною, 16 вересня було підписано чотиристоронній договір між Студентським парламентом, Громадською радою при обласному дипкорпусі, з федерацією профспілок Вінницької області та благодійним фондом «Подільська громада».

Фото

Студентський парламент Вінниччини налагоджує партнерські стосунки з молодіжними та громадськими організаціями області Студентський парламент Вінниччини налагоджує партнерські стосунки з молодіжними та громадськими організаціями області Студентський парламент Вінниччини налагоджує партнерські стосунки з молодіжними та громадськими організаціями області Студентський парламент Вінниччини налагоджує партнерські стосунки з молодіжними та громадськими організаціями області

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)