Студенти – для студентів!

07.02.12 10:15 5267 0

Студентський Парламент Вінниччини проводить дослідження громадської думки на тему: «Найактуальніші проблеми студентів Вінниччини».

Студенти – для студентів!

Із 6 по 20 лютого 2012 року Студентський Парламент Вінниччини проводить соціальне анкетування студентів ВНЗ Вінниччини! Де усі зможуть анонімно виразити свої думки стосовно існуючих проблем різнопланового характеру як у своїх ВНЗ, так і загалом. Питання в анкеті стосуються корупції ВНЗ, відносин із керівництвом закладу,а також правової обізнаності.

Керівництво ВУЗів було сповіщено про дане опитування офіційними листами з управління освіти і тепер на депутатів СПВ покладена відповідальність за проведення першого такого виду соцопитування, яке зможе показати реальний рівень та вид проблем в навчальних закладах.

Щирість, відвертість, повнота заповнення анкети забезпечить наукову вірогідність висновків щодо проблем, що турбують молоде покоління студентів.

Студпарламент – це перший впевнений крок молоді на шляху вирішення нагальних проблем! Актуально не тільки для тих, хто зараз навчається, а ще й для наступних поколінь!

Фото

Студенти – для студентів!

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)