29 лютого Дурнєв +1 у Вінниці

16.02.12 11:11 6672 8

Promo Group "СВОИ" не перестає радувати жителів нашого міста і любителів клубного життя улюбленої Вінниці!

29 лютого Дурнєв +1 у Вінниці

Його антирепортажі викликають здивування, її епатажність чіпляє усіх, їх питання звучать в той час, коли ви їх не очікуєте, вони покорили Київ, їх впізнає "тусовка" - це проект "Дурнев+1".

Дурнев +1 в Виннице

Вперше у Вінниці в НК "АМАГАМА" - телевізійний проект "Зустрічай весну з ДУРНЕВ+1"!

Кількість квитків - обмежена

 

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 8. Наталия
  Наталия
  17-04-12, 20:10 | IP:130.180.209...
  ПРОЕКТ «ДУРНЕВ+1» - це абсолютно відверте дзеркало реальності, це відображення моральності, інтелектуального багатства, духовності, справжніх цінностей, та суспільної свідомості української молоді. Це вираження справжнього єства без прикрас, з усією вульгарністю, ницістю, з усім об’ємом соковитих пристрастей молодої людини. З першого погляду здається, що це повна нісенітниця, показувати на всю країну вщент п’яну, мало адекватну молодь, показувати, м’яко кажучи не з найкращої сторони, АЛЕ НАСПРАВДІ, ЦЕ ВСЬОГО ЛИШ ПРАВДА, це відкрита правда про цілковиту розбещеність, відсутність будь-якого розуміння християнської моралі, та 100% суспільну дезорієнтованість молоді. Отож, бійтеся, друзі мої, щоб ця шалена парочка не зустріла Вас. Це проект, який говорить: «БУДЬ ВСЕБІЧНО ОСВІЧЕНИМ, ДИПЛОМАТИЧНИМ, КУЛЬТУРНИМ, БЛАГОРОДНО СПОКІЙНИМ, ДРУЖЕЛЮБНИМ, ТА НАСПРАВДІ РОЗВАЖЛИВИМ», А ЯКЩО ТИ ЩЕ ТАКИМ НЕ Є, ТО ПОСПІШАЙ, ШВИДШЕ ПОСПІШАЙ, БО «ДУРНЕВ+1» ЗНАЙДЕ ТЕБЕ, І ВІДВЕРТО ПОКАЖЕ ТВОЄ СПРАВЖНЄ ЄСТВО.
 • 7. Елене
  Елене
  26-02-12, 04:00 | IP:178.74.207...
  Жаль и Вас с Вашим юмором! Юмор - это умение шутить не унижая достоинство респондента! Смотря это шоу, могу сказать одно, показывать кто ДУРАК легче всего! А вот доказать, что наша нация еще , что - то может, таким как Дурнев и его безмозглая подруга невмоготу! Однажды смотрел одно видео - http://www.youtube.com/watch?v=zenbRfW1VDg&feature=related - в котором, данный молодой человек проявляеться в том же свете , как и его респонденты! Вывод, как может БАРАН оценивать других БАРАНОВ на уровень интерелекта, и еще водит эту девку как пасхальное яйцо разукрашеную, у которой вместо рта видоизменяющеяся Марианская впадина!
  Не берусь оценивать рейтинги, не мое это дело, посмотрел пары выпусков, мне жаль тех людей с которыми общается данный человек, а еще больше жаль его, не понимае он того, что делает! Пиарится на темноте собственного народа, пусть еще идет посцыт на могилу бабушки! Так будет в его стилае и антураже!
 • 6. Елена
  Елена
  21-02-12, 19:24 | IP:46.164.184...
  Думаю, что все эти негативные комменты от тех кого попустили в своей передаче Леша и Даша ))) А проект юмористический- кто не понимает этого юмора - не смотрите- зачем эти нелепые оскарбления в адрес Дурнева+1...я же, если не смотрю Аншлаг, который нравится вам и многим другим, то не пишу направо и налево, что он откровенное Г- на каждый товар свой покупатель. Это просто не ваше- СМОТРИТЕ АНШЛАГ!!!!
 • 5. невідома
  невідома
  19-02-12, 01:35 | IP:194.50.125...
  Сьогодні вирішила переглянути декілька випусків "славнозвісного", "найрейтинговішого" молодіжного шоу "Дурнєв", так от, у мене просто не вистачає слів та здивування як можна бути такими інтелектуальнонедорозвинутими, не усвідомлюючи при цьому цього факту, і ще й акцентувати на комусь іншому цей факт....Прізвище Дурнєва повінстю відповідає його інтелектуальному статусу, не знаю, чи варто платити 30 чи 40 грн за те, щоб помилуватися дурниками!!!)))) аж смішно.
 • 4. !
  !
  16-02-12, 16:11 | IP:77.121.118...
  З дурдому напевно втікли? Шизофреніки! В дурдомі напевно була така буйна що передні зуби повибивали! І помада дуже ярка притамана слабоумним, а одяг десь на секенді купила!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)