У Вінниці колишніх студентів будуть працевлаштовувати спільно із роботодавцями

01.03.12 11:06 3520 3

За статистикою центрів зайнятості 50% колишніх студентів мають проблему із працевлаштуванням.

У Вінниці колишніх студентів будуть працевлаштовувати спільно із роботодавцями

Керівник департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради Сергій Кудлаєнко ініціював зібрання із підприємцями Вінниці, керівниками вищих навчальних закладів та студентством. Головним питанням стало обговорення проблем випускників. За статистикою центрів зайнятості 50% колишніх студентів мають проблему із працевлаштуванням.

Роботодавців не влаштовує фаховий рівень „новоспечених” працівників, а останніх, в свою чергу, заробітна платня. Переважно, це не більше 1500 гривень. Керівники місцевих навчальних закладів, також погодилися із тим, що їхня статистика по працевлаштуванню часто є лише формальною відпискою. Але, вони готові іти на зустріч підприємцям та готувати ті кадри, які на сьогоднішній день потребує ринок праці. На зустрічі промовчали лише самі роботодавці, хоча їх було чимало. Хоча, дехто з них зізнаються – аби знайти гідного фахівця доводиться „відсіювати” не один десяток претендентів.

- Ми спільно намагаємось вирішити одну із головних проблем сьогоднішньої молоді – як знайти своє перше робоче місце. За результатами зустрічі було прийнято рішення активізувати міський проект „Ярмарок вакансій”, організувати ряд круглих столів та семінарів із роботодавцями та студентством, та вирішити у який спосіб майбутні випускники змогли б гідно „презентувати” себе. Наразі ми вирішуємо, чи буде це грантова програма, чи складення мотиваційного листа, підсумовуючи обговорення зазначив Сергій Кудлаєнко.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Ксения
  Ксения
  07-03-12, 14:51 | IP:188.0.87...
  Главное желание....и студенты будут работать...ЕСЛИ БЫ ЕЩЕ БЫЛА РАБОТА....
 • 2. Иван
  Иван
  06-03-12, 19:40 | IP:217.30.205...
  Студенты вообще ничего не хотят и не могут. 90% выпускников современных ВУЗов - нулевые в практике. Вообще. Мне на работу надо было несколько ответственных людей, чтобы писали и говорили без ошибок и хоть немного могли анализировать сегменты нашей и зарубежной экономики. Даже на зарплату в 4000 грн я НЕ НАШЕЛ такого человека. Разочарован вообще. Не понимаю, за что там вообще платить, неуки одни. Позорище
 • 1. я
  я
  02-03-12, 08:36 | IP:94.232.208...
  Студенты не хотят работать, думают мол работодатели им что-то должны за то, что они окончили университет. А поставить себя на место работодателя, чтобы понять какой работник ему нужен, никто не хочет.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)