27 березня відбудеться турнір по інтелектуальній грі "Трійка"

18.03.12 18:07 2691

Запрошуються студенти та учні вінницьких навчальних закладів.

27 березня відбудеться турнір по інтелектуальній грі "Трійка"

27 березня 2012 року в ауд. ГУК 222 (Хмельницьке шосе, 95) відбудеться турнір по інтелектуальній грі "Трійка" .

Реєстрація команд на місці гри 14.30 -14.45

Жеребкування: 14.45-15.00

Початок ігор 15.00

Заявки приймаються до 14.00 26 березня 2012р. Можна реєструватись надіславши мені повідомлення або в паперовому варіанті.

В заявці необхідно вказати назву команди, прізвища та імена гравців, контактний телефон.

Частина запитань гри буде присвячена Тарасові Шевченку (приблизно третина) , а більша частина запитань різноманітної тематики.

Призовий фонд (надає ВОО ВУТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка):

1-е місце - 300грн, 2-е місце 200грн, 3-є місце 100грн

Для довідки:

 1. У грі беруть участь команди в складі 3 чоловік.
 2. Один гравець кожної команди виконує функцію „корінний” - йому дозволяється подача звукового сигналу про готовність команди відповідати на запитання. Два інших гравці називаються „підпряжними” і мають право давати відповідь на питання при звертанні до них ведучого.
 3. У ході гри будь-які знаки, сигнали або обговорення в команді заборонені. Даний пункт поширюється на увесь час розіграшу кожного питання (див. п.5).
 4. Кожна тема, що грається, складається з 3 питань. На кожне питання від команди приймається три відповіді: по одній від кожного гравця. Порядок відповіді визначається ведучим. Корінний при цьому завжди відповідає останнім.
 5. Розіграш питання починається з початком читання ведучим тексту питання і закінчується з оголошенням ведучим правильної відповіді.
 6. Корінний може подати сигнал про бажання відповідати в будь-який момент читання питання. У випадку, якщо питання не було дочитано до кінця, його читання припиняється і ведучий приймає відповіді від команд.
 7. У випадку, якщо команда, що відповідає, дала три неправильних відповіді, тоді ведучий дочитує питання (якщо воно не було дочитане) і відразу ж звертається за відповідями до іншої команди.
 8. У випадку якщо по закінченні читання питання ні від однієї з команд не був отриманий сигнал про бажання дати відповідь ведучий починає п’яти секундний зворотний відлік, під час якого команди можуть подавати сигнали. У випадку відсутності сигналу від обох команд питання вважається розіграним.
 9. Кожному гравцеві при звертанні до нього ведучого приділяється 3 секунди, протягом яких він повинний або дати свій варіант відповіді, або відмовитися від відповіді.
 10. У випадку порушення будь-якою з команд п.3 дійсних правил, вона позбавляється права відповіді на питання, що грається.
 11. За кожну правильну відповідь на питання команда одержує кількість очок, що дорівнює вартості питання.
   
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)