"Фронт Змін" вчить вінницьких студентів писати проектні пропозиції

27.03.12 15:19 2955 6

В рамках "Конкурсу-гранту Сергія Кудлаєнка" відбувся тренінг по написанню проектних пропозицій.

"Фронт Змін" вчить вінницьких студентів писати проектні пропозиції

Навчання відбувалося для всіх бажаючих. Близько двадцяти студентів вищих навчальних закладів Вінницької області протягом шести годин, працюючи у групах, мали змогу на практиці навчитися готувати проекти для участі у конкурсі-гранті.

- Провести тренінг мене спонукали численні прохання самих студентів, з якими ми неодноразово зустрічались при підготовці даного конкурсу, - говорить організатор даного заходу Сергій Кудлаєнко. - У нас в країні є чимало активних молодих людей, які мають багато цікавих ідей та ініціатив. Проте, перед ними досить часто постає проблема як донести свої пропозиції до потенційних роботодавців, донорів. Тому проведення даного тренінгу є чудовим способом не тільки підготувати студентів до участі у Програмі, а перш за все - це вчить їх не бути байдужим та прививає соціально-активну життєву позицію.

Підсумовуючи зустріч тренер Світлана Ходакова відзначила, що ініціатива Сергія Кудлаєнка про проведення конкурсу-гранту це реальна можливість для молоді здобути конкретні знання, досвід, яких їм так бракує після закінчення навчання. Рішення про проведення даного тренінгу свідчить про те, що і у Вінниці є люди, які мають бажання конкретними вчинками змінити формат сучасної політики.

Фото

"Фронт Змін" вчить вінницьких студентів писати проектні пропозиції "Фронт Змін" вчить вінницьких студентів писати проектні пропозиції

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Юлія Шипунова
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 6. US
  US
  27-03-12, 22:31 | IP:96.224.16...
  "Фронт змін" дуже піклується за людей, особливо за "пенсіонерів та незахищених верств населення". Вот я и попросил об одной услуге, причём по ихней же теме. Подсказать куда обратится по поводу квартирного учёта. - как в рот гавна набрали... Вот такое "піклування". Жидок Яйценюк лезет любыми способами к власти, больше ничего.
 • 5. US
  US
  27-03-12, 20:41 | IP:96.224.16...
  Ну, ну.., и много заработал? Я лично заработал себе инфаркт и потерял правую руку. Сейчас получаю пенсию по инвалидности. Если бы не добился субсидированой квартиры, то давно пошёл бы на бруклинский мост. Даже если ты имеешь хороший инкам, тебе всё надо платить за свой счёт. Тебе ничего не положекно. Будешь пахать на жидов до пенсии а потом придётся ехать во флориду. (доживать века).
 • 4. Миша
  Миша
  27-03-12, 18:05 | IP:141.138.111...
  уже 10 лет успешно работаю, просто наверное вам не повезло
 • 3. US
  US
  27-03-12, 16:55 | IP:71.183.184...
  Ты имеешь ввиду прекрасную жизнь с Америкой? Сынок за 16 лет американского концлагеря я потерял всё что имел, а это здоровье и выброшенные годы. (ты не работал на евреев..!)
 • 2. Миша
  Миша
  27-03-12, 16:07 | IP:141.138.111...
  Так это же прекрасно, США! Скорее бы захватили

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)