Ерудити – поза конкурсом!

29.03.12 09:15 4230 4

На День відкритих дверей у техліцеї трьох школярів зарахували без іспитів

Ерудити – поза конкурсом!

Без вступних іспитів, лише за результатами конкурсу «Ерудит» у технічний ліцей зарахували трьох учнів. Випробування інтелекту пройшли Андрій Сич, Віталій Котець та Олександр Тихонов. Інші бажаючі будуть зараховані до ліцею на основі конкурсних завдань з профільних предметів, що відбудуться 5-7 червня.

У День відкритих дверей актову залу ліцею вщент заповнили батьки та діти. Для кандидатів-ліцеїстів вчительський колектив та учні підготували цікаву програму. Спочатку ліцеїсти презентували своїм майбутнім «колегам» таланти, на які багатий навчальний заклад. Подарунком від VIP-студії став танцювальний номер у образі китаянок із віялами. Чудові голоси естрадної студії «Адаманте» зачарували аудиторію вокалом. Як запевнив гостей директор ліцею Степан Пастух, талановиті діти – талановиті у всьому: і у навчанні, художній самодіяльності, хобі.

День відкритих дверей у техліцеї

- За результатами зовнішнього незалежного оцінювання ліцей посів перше місце в області. За рейтингом навчальних закладів України ми – на 41 місці серед 20 тисяч шкіл. Успіхи наших випускників надихатимуть наступників. Не обіцяю легкого життя, адже воно у ліцеїстів насичене подіями, - так презентував заклад його керівник, а потім запросив батьків та майбутніх учнів на екскурсію по класам.

Поспілкувавшись із вчителями та оглянувши аудиторії, свій остаточний вибір на користь навчання у ліцеї зробила більшість запрошених.

На думку Ірини Левицької, у якої донька обирає, за яким напрямком навчатись - лінгвістичним чи універсальним, навчальний заклад дає гарний старт на майбутнє.

- Можливо, у зв’язку із зміною школи на початку навчання можуть виникнути питання адаптації до нового колективу. Але хто прагне високого рівня знань – обирає перспективи, - каже мама.

А от син Ірини Овдієнко націлений спробувати сили у класі із фізико-математичним напрямком. Жінка розповіла, що у неї є знайомі, які приїздять до ліцею навчатись навіть із Вінницьких Хуторів.

- Розвиток дітей всебічний: є багато гуртків, зокрема, театральний, вокальний, хореографічний, - розповіла Ірина.

День відкритих дверей у техліцеї

Брати Сергій та Ігор Шейко, учні 8-го лінгвістичного класу, продовжили «сімейну династію».

- Наша мама навчалась тут і ми вирішили дотриматись традиції. Окрім навчання, ще й свята добре організовані. У листопаді проводилась велика економічна гра, де ми спробували себе у ролі підприємців, - поділились хлопці.

А ще ліцеїсти подорожують містами України, весело відпочивають на Днях здоров’я, дають бали у стилі 19-го сторіччя. Про все це та багато іншого із їх життя та буднів можна ознайомитись на сайті http://vtl.edu.vn.ua/

На завершення знайомства із навчальним закладом для дітей організатори провели конкурс «Ерудит». Спочатку ведучі працювали із залом: запитання задавали за предметами шкільної програми. Тим, хто вийшов у другий тур, завдання надавались більш складні. На переможців третього туру чекав супер-приз – зарахування до ліцею без вступних іспитів! Як додали організатори, преференції є і для переможців міських олімпіад та конкурсів. Вони зараховуються до ліцею за результатами співбесіди.

Претенденти на навчання можуть обрати один із чотирьох напрямків: фізико-математичний (з поглибленим вивченням інформатики, математики і фізики), економічно-природничий (із поглибленим вивченням географії, біології та економіки, лінгвістичний (з поглибленим вивченням української, англійської та німецької мов) та універсальний напрямок (без поглибленого вивчення предметів).

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Наталія Журбенко
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Даша
  Даша
  07-08-12, 18:17 | IP:217.30.204...
  ВТЛ - один із провідних навчальних закладів у Вінниці. Він дає велику базу знань, яка знадобиться вам у повсякденному житті. На урок вивчається не лише те, що закладено програмою, а й багато всього цікавого та пізнавального. Проф. навчання допомагає краще визначитися з майбутньою професією. Словом, Вінницький Технічний Ліей - це підгрунтя до вашої успішної та стабільної кар'єри.
 • 3. Борис
  Борис
  02-04-12, 09:35 | IP:93.183.245...
  А Степан Корнеевич (директор Тех. Лицея) всегда считал, что хороший старт в жизни дают хорошие базовые знания. И много лет подтверждает это своими выпускниками.
 • 2. ---
  ---
  29-03-12, 11:31 | IP:93.183.243...
  СВЕТЛАНА +1000!
  СРАЗУ ВСПОМНИЛСЯ "ДУРНЕВ +1" ПРО КЛОКОВСКИЙ ЛИЦЕЙ!
 • 1.
  29-03-12, 10:50 | IP:81.30.173...
  Хороший "старт" у життi дае не навчання у престижному закладi,не дипломи престижних вузiв, а "потрiбнi" знайомства,покровительство,кумiвство та iншi родиннi зв"язки!. Зараз уся молодь "з корочками" сидить вдома без роботи,бо хорошоi та начальницькоi немае, а на погану та малооплачувальну з дипломом якось не хочеться йти. I лише дiти,друзi,родичi,начальникiв у всiх сферах працюють,не маючи нi талантiв чи то здiбностей,купивши свiй диплом за грошi.
  Поки не працюе закон про заборону брати на роботу родичiв i таке iнше,а коррупцiею використання службового стану начальниками для власноi (хоч i непрямоi)вигоди правоохороннi органи та мiсцева влада не вважають,до тих пiр молодь тiкатиме за кордон.Бо бути рабом в своiй краiнi не хоче.....

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)