Студентський Парламент Вінниччини та інформаційний портал "Моя Вінниця" допоможуть молоді знайти роботу

20.04.12 08:30 6197 0

Робота «на годину» в базі «Моєї Вінниці» цікавить і студентів, і роботодавців

Студентський Парламент Вінниччини та інформаційний портал "Моя Вінниця" допоможуть молоді знайти роботу

Студентський Парламент Вінниччини та інформаційний портал "Моя Вінниця" допоможуть молоді знайти роботу

Відтепер знайти додатковий заробіток студентам буде простіше. З пропозицією створення бази бажаючої підпрацьовувати молоді на сайті "Моя Вінниця" виступив студентський парламент. Студентам варто лише заповнити анкету на сайті і чекати відповіді.

- За даними проведеного анкетування студентів м. Вінниці виявилось, що пріоритетною є проблема вторинної зайнятості, - розповів Дмитро Слободянюк, голова Студентського Парламенту Вінниччини. - Основний студентський медіа ресурс зосереджений на студенському розділі сайту, тому і база студентів створюватиметься тут. Ми не залучались підтримкою центрів зайнятості, оскільки вони забезпечують роботою лише на постійній основі. Як приклад, до нас уже звернулась Вінницька обласна федерація Дріфту - їм потрібно 20 студентів, що працюватимуть під час чемпіонату.

Головний редактор інтернет-порталу Олександр Вірник зазначив, що "Моя Вінниця" рада допомагати студентству, а також роботодавцям, яким необхідна студентська допомога.

- Дана ідея цілком слушна на даний час і я вірю в її реалізацію - пояснив Олександр Вірник. - Студентство черпає усю інформацію саме із інтернет-мережі, за час співпраці зі Студентським Парламентом Вінниччини, "студентські новини" активно читаються і оновлюються. Сподіваюсь, що "Моя Вінниця" створить гарні можливості для пошуку студентами роботи.

Однією із заявку з пошуку роботи надіслала Юлія Дудник, студентка 3 курсу технічного університету.

- Пошук студентами роботи на декілька годин на день є дійсно проблемою, - розповіла Юлія. - За допомогою сервісу, що з'явився на "Моїй Вінниця" пошук тимчасової роботи нарешті стане реальністю. Я завдячую студентському парламенту за те, що він обрав такий необхідний напрямок роботи із молоддю.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Анастасія Олехнович
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)