Не читаєш? Не піду з тобою до ліжка!

25.04.12 09:37 5226 2

Саме із такою назвою розпочала свою роботу фотовиставка у рамках фестивалю «Студентська весна».

Не читаєш? Не піду з тобою до ліжка!

Саме із такою назвою 24 квітня у ТЦ «Магігранд» розпочала свою роботу фотовиставка, що була проведена командою Вінницького національного медичного університету ім..М.І.Пирогова, у рамках фестивалю «Студентська весна». Гучна назва – гостра проблема сьогодення, адже Україна, на жаль, на даний момент є аутсайдером у Європі за рівнем популярності читання художньої літератури. Саме таким способом організатори вирішили підняти цю проблему! Учасниці проекту – відомі красуні міста зробили підсвідомий «бойкот» усім тим, хто не читає. Серія фото-робіт, представлених на виставці акцентує увагу на зовнішній красі учасниць, але при цьому акцентує увагу на книгах, що зображені.

Юрій Білошкурський, фотограф, фотостудія White: «Даний проект зацікавив мене своєю специфікою та креативністю, адже подібного ще не було на теренах Вінниччини. Мені було приємно працювати із такими красунями, але при цьому я усвідомлював усю важливість своєї роботи»

Руслан Подолян – хлопець учасниці фотопроекту Ксенії Саніної: «Я радий, що моя дівчина взяла участь у даному проекті, по-перше, тому що сам люблю читати. Ось навіть приніс із собою улюблену книгу Рея Бредбері, також хотів би, щоб моя дівчина довела, що не так просто бути вродливою, не маючи за собою інтелектуального багажу!»

Проект тільки розпочав свою роботу, адже планується проведення виставки протягом усіх травневих свят. У соціальній мережі створені групи, де проходить конкурс на «Найкраще фото зі своєю улюбленою книгою» (http://vk.com/event38166593). Переможець отримає подарунковий сертифікат магазину Empik. Організатори – депутати Студентського Парламенту Вінниччини - сподіваються на поширення новоствореного руху на Всеукраїнський рівень,перші впевненні кроки вже зроблено!

 

Фото

Не читаєш? Не піду з тобою до ліжка! Не читаєш? Не піду з тобою до ліжка! Не читаєш? Не піду з тобою до ліжка! Не читаєш? Не піду з тобою до ліжка! Не читаєш? Не піду з тобою до ліжка! Не читаєш? Не піду з тобою до ліжка! Не читаєш? Не піду з тобою до ліжка! Не читаєш? Не піду з тобою до ліжка! Не читаєш? Не піду з тобою до ліжка! Не читаєш? Не піду з тобою до ліжка! Не читаєш? Не піду з тобою до ліжка!

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Тетяна
  Тетяна
  25-04-12, 15:44 | IP:91.124.177...
  Точно, назва - дурніше не придумаєш! Це використання презервативів так пропагувати треба, а не читання.
 • 1. AlexBrooy
  AlexBrooy
  25-04-12, 15:02 | IP:109.108.227...
  Действительно, девиз кампании идиотский. Ведь "в ліжко" и "кохати" - это понятия не всегда тождественные. Получается, если ты читаешь, тогда с тобой все готовы идти в кровать. Так что же продагандируется? Разврат с интелектуальным уклоном?

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)