Вінничанки будуть прокладати шлях до серця через шлунок, аби вийти заміж за мера

12.06.12 15:52 3971

Учасниці другого туру конкурсу «Шукаємо наречену» на півдорозі до серця секс-символа.

Вінничанки будуть прокладати шлях до серця через шлунок, аби вийти заміж за мера

Як відомо шлях до серця чоловіка лежить через шлунок, тому учасниці другого туру конкурсу «Шукаємо наречену» на півдорозі до серця секс-символа, діючого мера Студентської Республіки, депутата Студентського Парламенту Вінниччини Миколи Гнатюка, який обіцяє одружитися з переможницею в рамках студентського мультифестивалю «Студентська Республіка 2012».

В четвер, 14 червня о 14:00 (вул. Соборна, 85, другий поверх, конференц-зала товариства «Україна-Польща-Німеччина») відбудеться другий етап конкурсу «Шукаємо наречену» кулінарне змагання. 6 учасниць-півфіналісток представлять на розгляд журі дві страви власного приготування, а саме: страва на вибір та десерт. Щоб уникнути махінацій організатори вимагають також: рецептуру приготування страви та фото в якості підтвердження, що страва приготована своїми руками. Страви оцінюватиме професійне журі та наречений, власною персоною. За результатами даного етапу будуть відібрані 3 фіналістки – дівчини, які отримають змогу провести побачення з омріяним Колею та максимально вплинути на його вибір.

Переможниця конкурсу буде оголошена 21 червня на вечірці в нічному клубі «Кумбари» на якій відбудуться урочистості заручин та складання повноважень минулорічного магістрату регіональної Студреспубліки. Безпосередньо весільна церемонія проводитиметься 23 червня в місці проведення Студентської Республіки – таборі «Колос» на Старому місті, де буде не менш цікаво та насичено, за словами організаторів.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)