За шлунок мера студреспубліки змагались чотири дівчини

15.06.12 03:21 5145

Дівчата змагались у кулінарних талантах

За шлунок мера студреспубліки змагались чотири дівчини

Мер Студентської Республіки з дівчатами

14 червня у рамках конкурсу «Шукаємо наречену» пройшов другий тур – кулінарний. Чотири учасниці - Інеса, Марина, Дарина, Анастасія – демонстрували свої кулінарні здібності діючому меру Студентської Республіки, депутату Студентського Парламенту Вінниччини і, власне, нареченому Миколі Гнатюку. Ще двоє дівчат на конкурс не приїхали.

Сам наречений Микола каже, що і все це почалось із жарту.

- Я, якщо чесно, не очікував, що в нас вийде організувати щось подібне, - каже Микола Гнатюк. – Зараз я розумію: те, що в нас вийшло на даному етапі, - не жарт. Взагалі, мета цього конкурсу пі-ар Студреспубліки. Конкурс складається з трьох етапів. Перший етап проходив в Інтернеті, де ми провели конкурс фото, відібравши шість учасниць. І ось, власне кажучи, - другий етап, де дівчата демонструватимуть мені та журі свої кулінарні таланти.

підготовлені страви для мера студреспубліки

Підкорити журі дівчата-учасниці спробували: запашною піццою, салатом "футбол", бутербродами з ковбасою та сиром. На десерт приготували кекс, торт «Наполеон», морозиво з цукатами. А учасниця Марина приготувала шоколадний пиріг у вигляді перших літер свого імені та імені нареченого "К.М" (Коля і Марина).

Чи смачні страви члени журі і сам наречений оцінили на смак. Страви смакували Дмитро Слободянюк – голова Студентського Парламенту Вінниччини, Віктор Гнатюк – депутат Студентського Парламенту Вінниччини, Олексій Балацький – організатор конкурсу «Шукаю наречену» і власне Микола Гнатюк – наречений.

До 21 червня «жених» має провести побачення з кожною з дівчат. А переможницяю конкурсу обіцяють оголосити 21 червня на вечірці, де відбудеться урочисте весілля і складання повноважень минулорічного магістрату регіональної Студреспубліки.

Сама ж весільна церемонія проводитиметься 23 червня в місці проведення регіонального етапу всеукраїнського мультифестивалю "Студентська Республіка" на базі відпочинку "Колос", що буде тривати до 25 червня.

Фото

За шлунок мера студреспубліки змагались чотири дівчини За шлунок мера студреспубліки змагались чотири дівчини За шлунок мера студреспубліки змагались чотири дівчини За шлунок мера студреспубліки змагались чотири дівчини За шлунок мера студреспубліки змагались чотири дівчини За шлунок мера студреспубліки змагались чотири дівчини За шлунок мера студреспубліки змагались чотири дівчини За шлунок мера студреспубліки змагались чотири дівчини За шлунок мера студреспубліки змагались чотири дівчини За шлунок мера студреспубліки змагались чотири дівчини За шлунок мера студреспубліки змагались чотири дівчини За шлунок мера студреспубліки змагались чотири дівчини За шлунок мера студреспубліки змагались чотири дівчини

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Віталій Луков фото Ярослав Наскрипняк
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)