У Вінницькій вежі студентам почали роздавати ISIC

05.07.12 12:36 7274 3

Відтепер у Вінницькій вежі (вул.Козицького, 20, 1 поверх) в приміщенні муніципальної компанії «Турцентр Подільський» відкривається офіційний уповноважений офіс оформлення Міжнародних студентських посвідчень ISIC.

У Вінницькій вежі студентам почали роздавати ISIC

Вінницьким студентам, і не тільки, роздаватимуть ISIC

Щороку більш ніж 5 мільйонів молодих людей стають власниками посвідчень ISIC. З 1956 року більше 50 мільйонів студентів було володарями посвідчень ISIC. Кожні 8 секунд в різних точках світу оформляється новий ISIC. У ряді країн ISIC є єдиним офіційним посвідченням студента і використовується як документ, що засвідчує його особу і статус.

Дотепер власником ISIC була зовсім невелика кількість вінницьких студентів. Оформити міжнародну картку була можливість не у всіх, оформлювати доводилось через київські представництва, таку послугу тимчасово надавали деякі профкоми. В літній період почастішали звернення до Вінницької міської ради з проханням надати допомогу в оформленні ISIC.

Муніципальна компанія «Турцентр Подільський» за підтримки відділу молоді і туризму та Молодіжної ради міста провела перемовини з офісом ISIC в Україні, представила проект розвитку ISIC у Вінниці.

Для оформлення ISIC потрібно представити документ, що посвідчує статус особи, яка навчається (студентський, учнівський квиток або довідку з навчального закладу). Додається одна фотокартка та оформлюється анкета. Після чого одразу виписується ISIC, а дані про власника заносяться в міжнародну систему. Ціна картки ISIC єдина на всій території України і становить 80 грн.

Також в офіційному уповноваженому офісі буде оформлюватись міжнародне посвідчення вчителя та особи, молодшої 26 років.

Вінниця розпочинає створювати дисконтну систему для власників ISIC у Вінниці. Важливо аби студенти, що подорожують до Вінниці і вінницькі студенти – власники міжнародних карток могли користуватись спеціальними знижками у Вінниці.

ISIC для студентів Вінниччини

Муніципальна компанія «Турцентр Подільський» для власників ISIC встановила знижку на власні послуги по екскурсійному обслуговуванню у Вінниці 50%. До початку нового навчального року будуть проведені перемовини з вінницькими підприємствами, музеями, кав’ярнями та ресторанами щодо приєднання до міжнародної системи знижок для студентів.

Додаткова інформація:

Муніципальна компанія «Турцентр Подільський», тел..: 50-85-85 (Директор Віктор Мазурик)

Відділ молоді та туризму міської ради, тел.: 59-52-82 (начальник Руслан Анфілов)

Молодіжна рада міста, тел.: 50-82-13 (голова Денис Петренко)

Довідка:

Ще в далекому 1956 році Міжнародною Конфедерацією Студентського Туризму (ISTC) році під егідою UNESCO було започатковано міжнародне посвідчення особи і статусу особи, що навчається. International Student Identity Card (англ. ISIC).

Сьогодні – це найвідоміша в Європі дисконтна програма, яка дозволяє людям, що є власниками посвідчень ISIC отримувати понад 41 000 знижок і спеціальних пропозицій в 120 країнах світу на транспорт, проживання, харчування, зв'язок, розваги і покупки. А також в Європі ISIC це:

 • спеціальні автобусні, залізничні та авіа тарифи
 • молодіжні програми міжнародного обміну
 • лінія цілодобової телефонної підтримки
 • спеціальні тарифи на стільниковий зв'язок.

Фото

У Вінницькій вежі студентам почали роздавати ISIC У Вінницькій вежі студентам почали роздавати ISIC У Вінницькій вежі студентам почали роздавати ISIC У Вінницькій вежі студентам почали роздавати ISIC У Вінницькій вежі студентам почали роздавати ISIC

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Віктор
  Віктор
  06-07-12, 10:29 | IP:93.183.204...
  В мене Isic вже два роки. В Америці його мало знають, але в Європі просто супер. На одному транспорті можна зекономити до 30%. Єдинещо бажано говорити, що ти студент з однієі із краін єврозони, а не Росіі чи Украіни. Тоді працює
 • 2. Сергей
  Сергей
  06-07-12, 10:15 | IP:93.183.234...
  Я только приехал с заграницы. Почему их раньше не было :(
 • 1. Настя
  Настя
  05-07-12, 17:14 | IP:92.112.200...
  ..., подивіться скільки фірм у Вінниці надають знижки по айсіку? Це одиниці, які радше виключення з правил. Навіщо порожні балачки?

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)