Гордістю Технологічно - промислового коледжу є народний ансамбль танцю "Ровесник"

02.10.12 09:50 5909

Ось уже 40 років гордістю Технологічно - промислового коледжу є народний ансамбль танцю "Ровесник".

Гордістю Технологічно - промислового коледжу є народний ансамбль танцю "Ровесник"

40 поколінь змінилося в «Ровеснику». Незмінний тільки керівник - Бондарчук В.З. І як тільки на сцені звучать слова: «Виступає народний ансамбль танцю «Ровесник», у глядачів з'являються теплі посмішки і зал вибухає оплесками. Адже граціозні і жартівливі, ліричні і різнобарвні, темпераментні і скромні танці приносять людям справжню насолоду.

Ансамбель танцю "Ровесник"

Колектив «Ровесник» представляв нашу державу на Міжнародних фестивалях у Польщі, Болгарії, Румунії, Югославії, Угорщині, Франції, Іспанії, Португалії, Канарських островах, Чехії та Швейцарії. І де б не виступав «Ровесник» - результат був такий - або Гран-Прі, або І місце.

Директор коледжу П.П.Гайдайчук при від'їзді «Ровесника» на фестивалі завжди каже: «Пальмою першості поступатися ми не маємо права, а все, що залежить від мене, без уваги не залишиться».

Багато випускників працюють у театрах та залишаються у знаменитих танцювальних ансамблях (П. Вірського та ін).

Якщо на концерті «Ровесника» ви відчули особливе піднесення, коли вас полонив і повів за собою танець, знайте, за цим безсонні ночі керівника, численні репетиції, де з учасників «сходять» не сім, а всі десять потів!

Ми впевнені, що мистецтво українського танцю завжди радуватиме нас своїм життєрадісним оптимізмом та емоційною силою.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)