Студенти підуть на вибори!

26.10.12 09:04 3808

Саме в цьому можуть переконатись жителі нашого міста. Депутати Студентського Парламенту Вінниччини провели сьогодні соціально-виховну акцію.

Студенти підуть на вибори!

Студенти підуть на  вибори

"Політологи вважають, що студенти на виборах найбільш інертна маса серед усіх виборців. Ми цією акцію хочемо показати, що студенти виконають свій громадянський обов'язок і прийдуть в найближчу неділю на виборчі дільниці. Для поширення інформації ми використаємо соціальні мережі, де студенти розмістять свої сьогоднішні фото",-розповідає організатор акції, голова Студентського Парламенту Вінниччини Дмитро Слободянюк.

Не взираючи на осінню прохолоду, студенти активно йшли на контакт та фотографувалися!

Студенти підуть на вибори

Організатори акції сподіваються, що результатом іх старань стане висока явка студентів на виборах 28 жовтня!

Біль фото тут.

Фото

Студенти підуть на вибори! Студенти підуть на вибори! Студенти підуть на вибори! Студенти підуть на вибори! Студенти підуть на вибори! Студенти підуть на вибори! Студенти підуть на вибори! Студенти підуть на вибори! Студенти підуть на вибори! Студенти підуть на вибори! Студенти підуть на вибори! Студенти підуть на вибори! Студенти підуть на вибори! Студенти підуть на вибори! Студенти підуть на вибори! Студенти підуть на вибори! Студенти підуть на вибори! Студенти підуть на вибори! Студенти підуть на вибори! Студенти підуть на вибори! Студенти підуть на вибори! Студенти підуть на вибори! Студенти підуть на вибори!

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)