Вчорашні курсанти поповнили ряди податкової міліції Вінниччини

30.10.12 09:03 7689 1

Десятеро випускників факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Національного університету ДПС України з Вінниччини отримали роботу в престижному підрозділі Державної податкової служби – податковій міліції.

Вчорашні курсанти поповнили  ряди податкової міліції Вінниччини

Кожен із 227 випускників факультету пройшов персональний розподіл на спеціальній комісії у складі представників керівництва податкової міліції України, Національного університету Державної податкової служби, а також підрозділів персоналу регіональних ДПС. При розподілі враховувалися характеристики за місцем навчання та стажування курсантів, успішність, особистісні дані, усе – аж до рівня фізичної підготовки випускників. Втім, на рідну Вінниччину повернуться працювати не всі десять юних податківців – одного з них уже запрошено на роботу до головного управління податкової міліції ДПС України, ще одна випускниця продовжить кар’єру в рідному університеті в Ірпені.

- Щороку, направляючи на навчання до Національного університету ДПС України в рамках держзамовлення юнаків та дівчат, ми беремо на себе зобов’язання щодо їх подальшого працевлаштування на службу до податкової міліції, - відзначає заступник начальника відділу персоналу ДПС у Вінницькій області Алла Гончарук. – Відтак, кожен рік приймаємо на службу 10-15 випускників профільного університету.

В той же час, факультет податкової міліції Національного університету ДПС України поповнився новим набором курсантів, серед яких – і вінничани. Цього року на урочистому приведенні до Присяги працівника податкової міліції новобранців вітав Перший заступник Голови ДПС України – начальник податкової міліції Андрій Головач. «Для людини, яка одягнула погони, немає більш урочистої і святкової миті, коли вона присягає вірно служити своїй Державі, своєму народу, Президенту своєї країни», - відзначив Андрій Головач. Він висловив сподівання, що нинішні першокурсники стануть кваліфікованими фахівцями та будуть ефективно втілювати отримані знання у боротьбі зі злочинністю у сфері оподаткування на практиці.

Ольга Шишківська, старший інспектор з ОД штабу УПМ ДПС у Вінницькій області

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Артур
    Артур
    26-11-12, 08:39 | IP:77.222.128...
    Теперь ожидайте еще большее закрытие Ч.П.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)