Стартував найбільший студентський IT-чемпіонат України – "Золотий Байт"

05.12.12 11:06 2692

Продовжується реєстрація на 5-й Всеукраїнський Чемпіонат Комп’ютерних талантів «Золотий Байт», з найбільшим в Україні призовим фондом у 500 тисяч гривень. Одним з головних призів заявлена поїздка 4-х переможців Чемпіонату у Силіконову Долину (Каліфорнія, США), яка надана Олександром Кардаковим (Інком).

Стартував найбільший студентський IT-чемпіонат України – "Золотий Байт"

«Золотий Байт» – це найбільший в Україні відкритий Чемпіонат для талановитої молоді, яка захоплюється IT-технологіями – програмуванням, комп’ютерними мережами, 2D, 3D і web-дизайном. Організатором Чемпіонату є Комп’ютерна Академія «ШАГ». У 2011 році конкурс зібрав більше 5 000 учасників зі всієї України. Студенти-переможці «Золотого Байту-2011» також стали чемпіонами найбільшого всесвітнього технологічного конкурсу для студентів Imagine Cup 2012 від компанії Microsoft, фінал якого відбувся у Сіднеї (Австралія).

Тема «Золотого Байту» цього року: «Нові технології – нові можливості».

До участі у Чемпіонаті запрошуються студенти і випускники українських навчальних закладів цього року. Крім того, введена окрема номінація для школярів 10-14 років.

Для участі у Чемпіонаті необхідно до 31 грудня 2012 р. зареєструватись на сайті www.goldenbyte.org і виконати перше онлайн-завдання до 25 січня.

Регіональний фінал у Львові – у період з 1 по 15 лютого 2013 року, Всеукраїнський фінал, м.Київ - у період з 1 по 15 лютого 2013 року. Участь у конкурсі для українських студентів безкоштовна.

11 номінацій Чемпіонату охоплюють практично всі основні напрямки IT: програмування для настільних систем і мобільних платформ, розробку ігор, роботу з високонавантаженими базами даних, створення веб-сайтів і управління мережами.

Список номінацій:

 • Магістр проектів: конкурс програмних проектів.
 • Мобільні технології: конкурс програмних проектів під різні мобільні платформи (Android, iOS).
 • Кібермайстер: конкурс для розробників ігор.
 • Навігатор мереж: номінація для системних адміністраторів, теоретичні питання та практичні завдання з мережевих технологій і системного адміністрування.
 • Windows Phone Jazz: конкурс програмних проектів під мобільну платформу Windows Phone.
 • Windows 8 Jazz: конкурс програмних проектів під платформу Windows 8.
 • NoSQL експерт: номінація для розробників баз даних.
 • Кліпмейкер: створення короткометражного фільму. До участі допускаються як відеороботи, так й анімація.
 • Папарацці: конкурс у форматі репортажного фото.
 • Веб-майстер: розробка сайту на завдану тематику.
 • Юний Джедай: номінація для школярів, теоретичні питання й практичні завдання по ОС Windows.

Чемпіонат проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Державного агентства з питань науки, інновацій і інформатизації України, Львівської обласної державної адміністрації в партнерстві з лідерами IT-галузі: корпорації Microsoft, Adobe, Intel, InterSystems, Фонда «Освітні ініціативи» Олександра Кардакова, засновника компаній Датанруп і Інком, бізнес-інкубатора HappyFarm, веб-студії «Стерлінг», а також провідними українськими IT-компаніями.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)