Європа очима молоді

24.12.12 08:57 3485 5

20 грудня 2012 року, в приміщенні Товариства «Україна-Польща-Німеччина», відбувся круглий стіл на тему: «Європа очима молоді», за підсумками поїздки депутатів Студентського Парламенту Вінниччини до Республіки Польща, в період із 9 по 13 грудня 2012 року.

Європа очима молоді

Круглий стіл

За час перебування у Польщі студенти відвідали Лодзинське та Мазовецьке воєводства, де мали можливість ознайомитись з роботою студентського самоврядування у провідних вузах Республіки Польща: Лодзинський політехнічний університет, юридичний факультет Лодзинського університету та приватний університет «Вища психологічна школа» у м.Варшава. Особливо запам`яталася зустріч в будинку уряду Лодзинського воєводства, де студенти мали можливість спілкуватись із співробітниками Міністерства Освіти та Міністерства Закордонних справ Республіки Польщі. Піднімались питання реалізації програми Східного партнерства і питань нострифікації (визнання рівнозначності) дипломів отриманих в Польщі та Україні, а також не оминули уваги діяльність неурядових громадських організацій.

Круглий стіл

В рамках підписаного в листопаді 2012 року договору між Вінницькою обласною Радою та Мазовецьким воєводством відбувся візит студентів до польських гмін Лєшноволя та Гродзіск Мазовецький. На цих зустрічах молоді парламентарі мали змогу ознайомитись з розвитком гмін за останні 20 років, як відбувається формування місцевих бюджетів, на що направленні основні витрати бюджету.

Круглий стіл

«Саме за результатами таких поїздок у молоді формується бачення, якої мети ми маємо досягти завдяки проведенню реформу місцевого самоврядування, як реалізовувати стратегію розвитку територіальних громад, як сформувати європейський погляд у молоді. Той запал в очах, який присутній в їхніх очах після повернення до України, потрібно підтримувати та направляти на реалізацію європейських проектів у Вінницькій області», - підсумував голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк.

«Продовження співпраці з польскою стороною в молодіжному секторі є одним із найперспективніших на сьогоднішній день. Багато фондів виділяють великі кошти на підтримку молодіжних проектів та програм і ті дивіденди, які ми вкладаємо сьогодні у молодь, неодмінно принесуть нам корисний результат», - зауважив у своєму виступі, депутат Вінницької обласної Ради, Голова постійної комісії обласної Ради з питань євроінтеграції міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Олексій Гаврилов.

Даний проект реалізовувався за ініціативи Голови Вінницької обласної Ради – Сергія Пилиповича Татусяка та за підтримки голови Фонду Володимира Продивуса, депутата Верховної Ради України – Володимира Степановича Продивуса.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5. Світлана Герасько
  Світлана Герасько
  26-12-12, 02:25 | IP:178.74.207...
  Сліпий чеше, глухий росказує!

  Дякую за такі блискучі та яскраві відповіді, і не зрозумілі посилання на фото в соціальних мережах!
  Якщо не важко, поясните потім до чого це!
  Якщо натяк на мене, то це глибока помилка!

  І мені жаль, що Ви так і не вловили суті мого тексту! Його головна ідея не паплюженні самого факту поїздки, а в марнуванні! Не буду відкривати факти, про дорадчий орган і його легітимність, в цьому сумнівів немає!
  Але все ж, на даний момент його функціональність суто обмежувалась "протестантськими" зборами раз в місяць! Недолугими флеш-мобами як зібрані з під батога, і декількох соціальних проектах, що дійсно варті уваги - з два роки існування проекту!
  А тут виникає асоціація, маю руку а писати нею не можу!
  Любі мої "Думка" та "Незалежний" - я самодостатня людина, що досягла успіху без чиїхось утисків та працюю в сфері економіки менеджером вищого класу!
  То й маю право таке писати, адже сама представниця тої молоді, про яку так помпезно пишете, але серед натовпу діток, бачу лиш декілька обличь які вже мають статус інтелектуального ресурсу міста та області! А інші, нажаль...

  І я добре знаю такі подібні механізми!

  Не ховала фамілій!
  Описала свою думку, чітку та виражену, і при тверезому підході та холодній логіці ви погоджуєтесь з нею, але гординя, чи упередженість, чим патріотизм не дають Вам того визнати!

  Бажаю кожній молодій людині досягнути успіху в починаннях, бути поміченими та не бути складником сірої маси наповнювачів списків!
 • 4. Думка
  Думка
  25-12-12, 21:05 | IP:109.108.246...
  Дійсно,Світлано,ви краще подумали б про те як зараз типові дівчата ,що зображені на цьому знімку http://vk.com/id140121592?z=photo140121592_267119725%2Falbum140121592_0%2Frev самі себе ганблять поведінкою,задумайтесь про нинішній менталітет та суспільство.
  Займіть себе чимось іншим, ніж обговорюйте та критикуйте напрацювання і досягнення інших людей
 • 3. НеЗАЛЕЖНИЙ
  НеЗАЛЕЖНИЙ
  25-12-12, 20:55 | IP:141.138.103...
  Світлано, мабуть, Ви вважаєте себе експертом... Уважно прочитали статтю?
  Студентський Парламент Вінниччини, ось хто побував у поїздці. Відбір робили студенти Вінницьких ВУЗів особисто, під час виборів до цього органу студентського самоврядування(це важливо), тому Ви, Світлано, не в праві розводити роздуми про критерії відбору!
  "дійсно цінна молодь", як Ви виразились, заявляє про себе, дає про себе знати, наприклад, подає заявку на вибори до того ж Студпарламенту, який є чи не єдиним легітивним органом студентського самоврядування, на теренах не те, що області, а й усієї України і саме тому Студпарламент і їздив у поїздку по перейманні досвіду в сфері самоврядування.
  Зважаючи на Ваш словесний запас і факт, що читаєте новини, в голові виникає думка:"Можливо вона чогось варта...", але після перегляду ось цього:http://vk.com/id140121592?z=photo140121592_267119725%2Falbum140121592_0%2Frev - виникають сумніви.
  Не друкуватиму більше, щоб не відбити бажання прочитати так багато букв, хоча існує ще безліч критичних моментів.

  Думайте, а не робіть заради фото бідного!- в одній фразі цілий світ...
 • 2. Думка
  Думка
  25-12-12, 20:50 | IP:109.108.246...
  Можливо, це - лише моя думка, але я вважаю,що ви взагалі не компетентні в тому ,про що висловились.
  Кажете ,що цінні кадри не були помічені? Як на мене то активні студенти, із чіткою громадською позицією себе показують,і не можуть бути не поміченими і будь-якому разі.

  Всі учасники поїздки високоінтелектуальні студенти,що мають свої проекти, деякі з них вигравали гранти, так названих плебеїв не було.
  Якщо ви маєте на увазі когось із депутатів Студентського парламенту, то кожен депутат вибраний студентами свого Вузу, якщо можна так висловитись,то це "вибір народу", тому я не вважаю за потрібним Вам висловлюватись із такою неповагою про членів делегації.
 • 1. Герасько Світлана
  Герасько Світлана
  24-12-12, 18:01 | IP:178.74.207...
  Пусті витрати, для пустих людей! Знаючи, хто поїхав можна зробити висновок - про одне.
  Совок - кількість заради галочки, і в висновку, дійсно цінна молодь, яка має уяву про цінність поїздки, яка має уявлення про важливість наданих можливостей, яка розуміє, що це варте уваги не тільки як туристична поїздка, а й основа для старту в майбутнє, складала занадто малий відсотко, щоб цим можна було так помпезно хизуватись!
  Нажаль, молодь деградує, і справжні цінні карди не помічаються, через не далекі та амбіційних менеджерів середньої ланки, необдуманість рішень, так дефіциту інформації про претендентів на поїздку від дійсних керівників проектів та людей, що лобіюють їхні інтереси! Заздалегіть провальна акція, тому що результат недалекоглядний, накшталт вже гучних проектів для молоді в нашому місці - що залишились пустими словами, або існують аби існувати!
  На мою думку - потрібні жорсткі відбірні критерії, не тільки на особистістному рівні а й в професійному, проектування чітких перспектив по кожному кандидату, чіткі ротації та скорочення численності людей, відсіюючи плебеїв та "холявщиків"...дійсно відбираючи людей, в яких можна виховувати фанатичне ставлення до головних цілей організацій, проектів, фондів - що надають їм можливість рости в професійному, інтелектуальному рівні, а значить ставати цінними в перспективі для серйозних дій! На будь-якому полі, чи то політика, бізнес,чи соціальна сфера!

  Думайте, а не робіть заради фото бідного!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)