25 січня усе прогресивне студентство Вінниці зустрілося на чемпіонаті з боулінгу

27.01.13 16:32 4153

25 січня усе прогресивне студентство Вінниці зустрілося на чемпіонаті з боулінгу в торгово-розважальному комплексі «Мегамолл».

25 січня усе прогресивне студентство Вінниці зустрілося на чемпіонаті з боулінгу

Святкове дійство відбувалося завдяки відділу молоді та туризму вінницької міської ради, молодіжній раді міста, а також завдяки центру підліткових клубів «Універ». Загальна кількість команд, які взяли участь у турнірі - 19, в кожній по 4 учасника. Атмосфера азарту і боротьби тривала цілий вечір, на закінчення чого були визначені переможці:

студентський чемпіонат з боулінгу, команда переможець
1 місце - Вінницький кооперативний інститут

студентський чемпіонат з боулінгу
2 місце - Вінницький національний аграрний університет

чемпіонат з боулінгу серед студентів
3 місце - Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ.

Молодь отримала дипломи, призи, гарний настрій і святкові торти. Безтурботні дні, гуляння до ранку, безсонні ночі і веселе проведення часу в колі друзів - ось запорука щасливого студентського життя!

Фото

25 січня усе прогресивне студентство Вінниці зустрілося на чемпіонаті з боулінгу 25 січня усе прогресивне студентство Вінниці зустрілося на чемпіонаті з боулінгу 25 січня усе прогресивне студентство Вінниці зустрілося на чемпіонаті з боулінгу 25 січня усе прогресивне студентство Вінниці зустрілося на чемпіонаті з боулінгу 25 січня усе прогресивне студентство Вінниці зустрілося на чемпіонаті з боулінгу 25 січня усе прогресивне студентство Вінниці зустрілося на чемпіонаті з боулінгу 25 січня усе прогресивне студентство Вінниці зустрілося на чемпіонаті з боулінгу

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Дарья Щербина
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)