Визначено переможців епопеї інтелектуальних змагань ВТЕІ КНТЕУ

17.02.13 00:17 3672

Фінал інтелектуального протистояння, яке розпочалось ще 6-го лютого турніром зі Що?Де?Коли? стало заключне змагання з Брейн Рингу, учасниками якого стали найкращі студентські та викладацькі команди, які проявили себе на Що?Де?Коли? минулого тижня.

Визначено переможців епопеї інтелектуальних змагань ВТЕІ КНТЕУ

У першому півфіналі зійшлися студентські команди: обліково-фінансового факультету та факультету товарознавства, маркетингу і туризму. Після запеклих змагань за очки, необхідні для місця у фіналі змагання, переможцями стали студенти ОФФ, які відправились на відпочинок, спостерігаючи за грою команд викладачів, одна з яких невдовзі склала їм конкуренцію за лаври переможців.

Неменш цікавою була гра викладацьких команд. З початку раунду впевнену перевагу утримувала команда четвертого корпусу, але за крок до перемоги, маючи 5, з необхідних для перемоги 6-ти очок почала поступатися господарям поля бою – команді ФТМТ з її незмінним лідером Володимиром Клименком. Та все ж, не малий відрив не дозволив маркетологам наздогнати лідерів, і з рахунком 6:4 перемогу в раунді отримала збірна ОФФ.

Після невеликої перерви в фінальному раунді зійшлись переможці півфіналів – команди викладачів та студентів обліково-фінансового факультета. Результати фіналу стали дійсно неочікуваними, адже перемогу з «сухим» рахунком здобула саме студентська збірна. За словами капітана команди переможця – Андрія Іллящука: «Навіть не чекав подібного, звісно сподівався на перемогу, але результат дійсно перевершив усі сподівання. Думаю, що наша команда зможе гідно представити наш інститут на іграх у Києві.»

За звичаєм спонсорами, які надали подарунки учасникам змагань стали: депутат, голова бюджетної комісії Вінницької обласної Ради Наталя Гетце, власник спортивного залу «Максимус» Борис Максимчук та профспілковий комітет нашого інституту.

До складу професійного журі, яке стежило за об’єктивністю перебігу гри увійшли: Олена Ковінько – декан факультету товарознавства, маркетингу та туризму, Сергій Гирич – заступник декана ФТМТ та представник профкому Інна Лещенко. Ведучим був Михайло Сидорук - координатор міських турнірів з інтелектуальних ігор.

В цілому кожен учасник залишився задоволений перебігом турніру. Усі присутні привітали переможців та були запрошені на каву-брейк.

Фото

Визначено переможців епопеї інтелектуальних змагань ВТЕІ КНТЕУ Визначено переможців епопеї інтелектуальних змагань ВТЕІ КНТЕУ Визначено переможців епопеї інтелектуальних змагань ВТЕІ КНТЕУ Визначено переможців епопеї інтелектуальних змагань ВТЕІ КНТЕУ Визначено переможців епопеї інтелектуальних змагань ВТЕІ КНТЕУ Визначено переможців епопеї інтелектуальних змагань ВТЕІ КНТЕУ

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)