День води відзначили студенти Вінницького торговельно-економічного інституту

27.03.13 09:20 2602

22 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день води, проведення якого у 1992 році започатковане Генеральною Асамблеєю ООН з метою привернення уваги до проблем, пов’язаних з водним фактором, крім того 2005-2015 роки проголошені Міжнародним десятиріччям дій «Вода для життя», ЮНЕСКО оголосило 2013 рік Міжнародним роком водного співробітництва.

День води відзначили студенти Вінницького торговельно-економічного інституту

Саме тому студентів Вінницького торговельно-економічного інституту цього дня відвідали представники Басейнового управління водних ресурсів(БУВР) річки Південний Буг, влаштувавши лекцію на тему: «Співпраця: основи глобальних водних цілей». Лектором виступив головний гідролог БУВР Південного Бугу Войтюк Ірина Вікторівна.

Відвідувачі лекції мали змогу прослухати цікаву інформацію щодо ситуації з використання водних ресурсів на території Вінниччини, України та світу загалом, переглянути відеоряд соціально-екологічного спрямування, що стосувався теми лекції, а також спостерігати за нагородженням студента групи ЕК-41 Степанюка Олександра за зайняте ІІІ місце в 2012 році у Міжнародному конкурсі «Барви Дністра» за роботу «Останнє благання» в номінації «Вірш» по віковій категорії 17-21 років.http://translate.google.com.ua/?hl=uk&tab=iT#ru|uk|

За прогнозами вчених, до 2025 року близько половини населення матиме проблеми з водою, а до 2040 року за ступенем важливості питна вода перевершить нафту і природний газ. На сьогодні південь України вже зазнає дефіциту водних ресурсів. Чи пошириться це на всю територію нашою держави? – відповідь на це запитання формується нашими, з вами діями вже сьогодні!

Прийшов час відректися від старого девізу: «вистачить на віки» і озброїтись новим – «НАВІКИ ЗБЕРЕГТИ»!

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Юля Мудрик
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)