Головне управління Міндоходів Вінниччини віншує освітян

30.05.13 11:15 2558

В травневі дні святкове дійство до Дня Вінницького технічного коледжу відбувалося у Вінницькому академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського.Привітати молодь прийшла Ірина Зленко.

Головне управління Міндоходів Вінниччини віншує освітян

Про багаторічну співпрацю та креатив у проведенні спільних просвітницьких заходів з молоддю йшлося у привітанні в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Вінницькій області Ірини Зленко, адресованому викладачам та студентам Вінницького технічного коледжу. Традиційно в травневі дні святкове дійство до Дня коледжу відбувалося у Вінницькому академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського.

Звертаючись до присутніх, Ірина Зленко зазначила, що пріоритети ГУ Міндоходів у Вінницькій області залишаться незмінними – це якісний сервіс для платників, прозоре і стабільне партнерство з бізнесом та виховання правової культури суспільства. Тож заплановані майбутні спільні освітньо-культурні проекти матимуть подальший розвиток в новому відомстві.

В свою чергу, директор навчального закладу Олег Домінський подякував гостям за високий рівень обізнаності студентів у податковому законодавстві, вихованні в них достойних громадян держави та сумлінних платників податків.

А святкового настрою присутнім додавав чудовий концерт талановитих студентів коледжу.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)