Святкування «Студентського тижня» розпочато!

12.11.13 11:14 3856

Як і очікувалося, 11 листопада о 18:00 в торгово-розважальному центрі «Мегамолл» розпочався «Студентський тиждень», організатором якого став Студентський Парламент Вінниччини.

Святкування «Студентського тижня» розпочато!

Семиденне дійство відкрив концерт за участю різнопланових артистів. Атмосферу свята подарували бандуристи і симфонічний квартет із Вінницького училища культури і мистецтв імені Леонтовича. Усіх гостей розважали голосисті співаки й зачаровувала гра на гітарі, мовою тіла дивували Студія сучасного танцю 3Zі B-boys, які виконували брейк-данс.

Святкування «Студентського тижня» розпочато!

Після закінчення концерту усіх присутніх запросили на Другу художньо-мистецьку арт-виставку«Студентський погляд». Гості мали змогу побачити вироби з глини, професійні фотороботи, вишивку, роботи з технікою квілінгу, оригінальні картини й інші види хендмейду.

Святкування «Студентського тижня» розпочато!

Голова Студентського Парламенту Вінниччини Роман Молдован поділився: «Цього року СПВ перетворив відзначання Дня Студента у тижневий марафон святкування. Заплановано сім проектів – по одному щодня. Щодо виставки, то ми вже вдруге даємо змогу молодим обдаруванням нашого міста продемонструвати свої роботи широкому загалу. Навіть сама назва експозиції говорить про те, що студентство – це активний прошарок суспільства, який має свою точку зору».

Серед відвідувачів Другої Студентської арт-виставки можна було помітити й знатних гостей. Оцінити студентську ініціативу прийшли Олена Стоялова – начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, керівник Студії сучасного танцю 3ZJOZZZ.

Володимир Козюк

Заслужений художник України Володимир Козюк, який також завітав на відкриття виставки, прокоментував: «Враження від побаченогонадзвичайно яскраве, адже було представлено багато виробів різних напрямків. Є досить-таки професійні роботи. Думаю, що такі заходи дають можливість молоді заявити про себе. На жаль, не всівузи взяли участь у виставці, проте я вважаю, що з кожним роком покращуватиметься і якість робіт,і відношення до цього. Це гарні кроки на шляху до розвитку, бо люди, які займаються фотографією, цікавлятьсяживописом можуть сьогодні зібратися тут, обговорити чужі підходи до творчості, представити свої, порівняти, в когось повчитися, підказати щось один одному, залучити до співпраці інших. Це початок нової молодіжної ініціативи.Моє відношення до подібних заходів дуже позитивне, адже всі великі починали колись з малого. А якщо вчитися й розвивати накопиченні вміння, то в кожного, хто сьогодні взяв участь у виставці є шанс завоювати творчий Олімп».

Святкування «Студентського тижня» розпочато!

Арт-виставка продовжуватиметься до закриття «Студентського тижня», повідомляє СПВ. Організатори дійства запрошують усіх бажаючих переглянути експозицію і взяти участь у святкуванні, бо вже наступним у розкладі очікується відео конкурс «Моя альма-матер».

Нагадаємо, арт-виставка «Студентський погляд» проходить на другому поверсі торгово-розважального центру «Мегамолл».

Детальнішу інформацію шукайте на пабліку СПВ та в соціальних мережах. Контактна особа: Жалюк Катерина, (093) 150-32-81.

Фото

Святкування «Студентського тижня» розпочато! Святкування «Студентського тижня» розпочато! Святкування «Студентського тижня» розпочато! Святкування «Студентського тижня» розпочато! Святкування «Студентського тижня» розпочато! Святкування «Студентського тижня» розпочато! Святкування «Студентського тижня» розпочато! Святкування «Студентського тижня» розпочато! Святкування «Студентського тижня» розпочато! Святкування «Студентського тижня» розпочато! Святкування «Студентського тижня» розпочато! Святкування «Студентського тижня» розпочато! Святкування «Студентського тижня» розпочато! Святкування «Студентського тижня» розпочато! Святкування «Студентського тижня» розпочато!

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Муляр Наталя
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)