До громадського формування «Цілодобова варта» приєднуються вінницькі студенти

25.02.14 13:21 2622

До створеного у Вінниці минулого тижня громадського формування «Цілодобова варта» долучаться студенти. Учні технікумів і училищ вийшли з ініціативою приєднатись до цього громадського руху і створити підрозділи «Цілодобової варти» у своїх навчальних закладах. Вони будуть працювати на своїх територіях.

До громадського формування «Цілодобова варта» приєднуються вінницькі студенти

Ряди громадського формування «Цілодобова варта», яке було створено 20 лютого для забезпечення безпеки вінничан і підтримання громадського порядку у місті, - продовжують поповнюватись, і сьогодні до нього все активніше долучаються студентські активісти.

З перших днів роботи «Цілодобової варти» до цієї ініціативи долучилась міська молодіжна рада, і її представники разом з іншими активістами та добровольцями від різних громадських формувань та працівниками правоохоронних органів брали участь в патрулюванні міста.

Тепер студенти ініціюють створення підрозділів «Цілодобової варти» у своїх навчальних закладах. «Сьогодні протягом дня будуть формуватись такі загони. Вони будуть складатись із активних студентів, які свідомо виявили бажання слідкувати за підтриманням порядку у своїх студмістечках. Така самоорганізація студентів буде сприяти об’єднанню зусиль для підтримання порядку на територіях вінницьких навчальних закладів, кращій поінформованості про загальну ситуацію в місті і координації роботи», - повідомив начальник відділу молоді та туризму Руслан Анфілов.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)