Відбулись перші кастинги загальноміського конкурсу «Студенти мають таланти!»

13.03.14 19:59 3385

Відбірковий тур проходитиме у всіх навчальних закладах міста.

Відбулись перші кастинги загальноміського конкурсу «Студенти мають таланти!»

Більше сотні талановитих молодих людей вже спробували свої сили, і журі відібрало серед них найкращих, які постануть перед глядачами у грандіозному фінальному шоу. Перша 10-ка фіналістів вже готуються вражати журі своїми неповторними талантами у фіналі!

- Я прийшов на кастинг для того, щоб зарекомендувати себе у коледжі. Тепер буду підкоряти місто. Танцями я займаюсь вже 9 років. Отримав перше місце у міжнародному танцювальному конкурсі «Оскар». Та цікаво буде позмагатись у різноплановому конкурсі талантів, - розповідає Пугач Денис – фіналіст з Вінницького кооперативного інституту.

Окрім вже традиційних вокалістів та танцювальних колективів були і учасники з незвичними уміннями. Сметанюк Андрій – студент Вінницького технічного коледжу один із них. Він здивував суддів своїм вмінням складати різні види «Кубіка-рубіка» із закритими очима і на час.

Сметанюк Андрій

- «Кубік-рубік» я збираю вже 7 років. Офіційно мій вид спорту називається Спідкубінг. Я можу зібрати «Кубік-рубік» в середньому за 20-25 сек. Можу ще збирати із закритими очима, ногами, в двох руках (але це практикується). Збираю кубик розмірами від 2х2х2 до куба 9х9х9, і ще десь біля 20 різних кубічних головоломок. Вмію збирати з кубиків різні картини або портрети, - ділиться Андрій.

В зв’язку з нестабільною ситуацією в країні, багато навчальних закладів перенесли кастинги на березень. Кожного тижня з’являються нові талановиті фіналісти, які вже 23 квітня змагатимуться за головний приз – 5000 гривень.

Приходь і ти, адже «Студенти мають таланти!»
 

Фото

Відбулись перші кастинги загальноміського конкурсу «Студенти мають таланти!» Відбулись перші кастинги загальноміського конкурсу «Студенти мають таланти!» Відбулись перші кастинги загальноміського конкурсу «Студенти мають таланти!»

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)