Студентська весна - 2014 розпочинає у Вінниці марафон яскравих переживань та позитивних емоцій

16.03.14 00:17 2759 4

З перших днів весни у м. Вінниця стартує фестиваль «Вінницька студентська весна – 2014», у змагальних перегонах та дружніх заходах якого щороку беруть участь тисячі активних талановитих вінницьких студентів, які навчаються у професійно-технічних, вищих навчальних закладах І-ІІ та ІІІ-IV рівнів акредитації.

Студентська весна - 2014 розпочинає у Вінниці марафон яскравих переживань та позитивних емоцій

Упродовж трьох місяців у фестиваль пройдуть конкурсні змагання у 6-ти номінаціях: «ФУТБОЛ», «КВН», «ВОКАЛ», «ХОРЕОГРАФІЯ», «ОРИГІНАЛЬНИЙ ЖАНР» «СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ».

Переможці у кожній номінації отримають від організаторів грошову винагороду від 1 000 до 2 000 грн.

Заявки на участь у фестивалі приймаються до 25 березня на ел. адресу: vinstudvesna@ukr.net.

ГО «Розвиток.Розвиток» прагне перетворити ці весняні дні для студентів нашого міста у справжній студентський марафон яскравих переживань та позитивних емоцій. Адже, як зазначила голова цієї організації Ірина Борзова: «Вінницька студентська весна» - це не тільки феєрверк талантів, молодості та студентського запалу, це сотні нових друзів, радість спілкування, взаємне збагачення творчими ідеями і величезне поле позитивної енергетики, в яке потрапляє наше місто».

Організатори фестивалю переконані, що зараз як ніколи нашому місту потрібен емоційний сплеск у культурному житті міста. Необхідно наповнити місто позитивною творчою енергією студентів, пробудити активність молоді.

В подіях, які останнім часом відбуваються у нашій країні, вінницькі студенти довели, що вони є соціально-активними, небайдужими громадянами та патріотами своєї малої та великої Батьківщини. Саме тому, важливим сьогодні є не втратити їхній запал, почути їхні прагнення, підтримати їхні ініціативи та, об’єднавши зусилля, спільно працювати над питаннями розвитку молодіжного середовища.

«Студвесна», ніби вінницька «фабрика зірок», яка доступна тисячам обдарованих студентів усіх навчальних закладів нашого міста, допомагає заявити про себе і вийти на професійну сцену талантам з найвіддаленіших місць нашої області, допомагає збагатити вузівське життя змагальною творчістю і розвинути виконавську майстерність кожного студента.

Доведемо, що Вінниця – сучасне студентське місто! Перемагаймо разом!

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Тарас
  Тарас
  20-03-14, 22:25 | IP:178.74.248...
  Анфилов и к тебе придёт люстрация !!! Раньше флеш-мобы колотил, а сейчас мега фестиваль "кубик рубик".
 • 3. Николай
  Николай
  19-03-14, 15:14 | IP:81.30.161...
  Сколько можно врать! Не устали?
  Вы имеете конкретно какие-то доказательства, то придите к людям от кого зависит это мероприятие и покажите!
  Я знаю этот вопрос подымался уже, и те кто подымали его - подавились ложью!
  Организаторы делают важное дело и на уровне! При этом, Я УВЕРЕН, что многие вот такие писаки не то, что могут, а даже не способны мыслью охватить такие мероприятия!
  И на последок - у все и всегда есть право отказаться от участия, в данном случае в ущерб себе! А не клеветать, ибо любые иные разговоры без доказательств - ложь и вода!
 • 2. Руслан
  Руслан
  19-03-14, 14:10 | IP:93.77.35...
  Насколько мне известно деньги отданы студентам,а гран-при перечислены ВУЗу на расчетный счет. Ф.И.О. студентов озвучить можно и копию чека о перечислении у них можно раздобыть.Мы за Студвесну!!!
 • 1. Олександр
  Олександр
  16-03-14, 22:06 | IP:77.121.109...
  Організатори студвесни - шахраї. Вони в 2013 році вкрали кошти у команди переможців, чотири номінації і гран-прі присвоїли собі подружжя Борзових, які керують студвесною. Гроші віддайте студентам злодії

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)