Іспит на кар'єрні амбіції влаштували роботодавці студентам Вінницького техколеджу

27.03.14 14:49 3151

Студенти більшості навчальних закладів «полюють» за роботодавцями. Натомість у Вінницький техколедж роботодавці приходять самі. Обирають кращих із кращих випускників і запрошують на роботу. А все тому, що тут діє проект «Ярмарка кар’єри». Іспит на кар’єрні амбіції роботодавці провели студентам 26 березня 2014 року

Іспит на кар'єрні амбіції влаштували роботодавці студентам Вінницького техколеджу

До партнерства із коледжем долучились банки, приватні підприємства, державні установи.

- Проблеми із працевлаштуванням випускників залишаються актуальними. І щоб полегшити пошук першого місця роботи нашим випускникам, ми, за ініціативою роботодавців, започаткували проект «Ярмарок кар’єри». Фахівці мають змогу оцінити рівень знань наших випускників і обрати кращих із кращих для проходження практики, а, згодом, і працевлаштування, - розповів директор Вінницького технічного коледжу Олег Домінський.

Іспит на кар'єрні амбіції влаштували роботодавці студентам Вінницького техколеджуЗустріч пройшла у форматі конкурсу. Майбутні економісти і фінансисти обирали установу, де б бажали працювати. Роботодавець давав завдання і приймав іспит в аудиторії коледжу.

- Хочемо простимулювати молодь до подальшого здобуття освіти, оскільки у нашій установі працюють фахівці із вищою освітою. Практиканти можуть ознайомитись із особливостями роботи у держустанові і зробити свідомий вибір – державна служба чи приватні фірми. Ми відбиратимемо найкращих, відповідно до кваліфікаційних вимог, - розповів представник Департаменту фінансів Вінницької облдержадміністрації Андрій Дем’яник.

Допомогти учням набути досвід, стаж та отримати необхідні практичні знання по спеціальності взялися у «Ощадбанку», «Приватбанку», «Надра-банку», банку «Київська Русь», Вінницькій філії Асоціації платників податків України, ТОВ «ВЗ Пневматика», комплексі відпочинку «Гостевія». Із 150 претендентів на «вакансіі» мають обрати до 20 студентів. Тобто, конкуренція жорстка, і знання мають бути відповідні.

- Студенти коледжу проходитимуть практику під керівництвом наших фахівців. Обиратимемо практикантів за результатами тестів – це знання, які економісти та фінансисти коледжу набули за три роки навчання, - розповіла фахівець одного із банків Марина Магдич.

Випускники, які зарекомендували себе під час практики, як запевняє Марина, отримають роботу, звісно, якщо перейнявши досвід у «акул вінницького бізнесу» не започаткують власну справу. Адже головний критерій для молодого спеціаліста – наявність кар’єрних амбіцій.

Самі ж студенти бачать початок трудового життя як у державних установах, так і у приватних. Вони певні, отриманий диплом і гарні знання забезпечать їм майбутнє. Молодші спеціалісти за спеціальностями економіст, бухгалтер-фінансист, технік з комп’ютерних мереж і систем, електромеханік, радіотехнік, логіст можуть також продовжити навчання з третього курсу вузу із яким у коледжу є угода.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)