Молодь Вінниці обговорила легалізацію проституції та ще низку актуальних питань

09.04.14 10:45 2800

9 квітня центр підліткових клубів «Гараж 77» перетворився на поле битви. Але не зброєю, а аргументами.

Молодь Вінниці обговорила легалізацію проституції та ще низку актуальних питань

У центрі підліткових клубів «Гараж 77» відбувся відбірковий етап загальноміського дебатного турніру між вищими навчальними закладами Вінниці. Результатом запеклих дискусій, що тривали протягом місяця у кожному навчальному закладі стали 12 команд, які боролися за місце у півфіналі. Молодь сперечалась на різні «колючі» теми: «Легалізація проституції», «Заборона паління у громадських місцях». «Відновлення смертної кари», «Незаконність референдуму у Криму», «Цензура в Інтернеті» та «Заборона на аборти».

Команди так захопилися грою, що й після відведеного часу продовжували відстоювати думку своє команди, хоча вона й не завжди співпадала з власною. Але в цьому і весь смак дебатів – вміти відстояти будь-яку сторону медалі.

9 квітня центр підліткових клубів «Гараж 77» перетворився на поле битви

- Нашою основною метою є інтелектуальний розвиток та виховання свідомої і активної молоді. Ми раді, що бачили як горіли очі у гравців команд. Вони відстоювали свою думку до останнього, хоча й не зовсім дотримуються її по життю. Ми майже обійшли тему політики, обговорювали питання, що торкаються загальних моральних принципів кожної людини, - говорить організатор дебатного турніру, керуюча справами Вінницької Молодіжної Ради Олексієнко Марина.

В результаті до півфіналу вийшли 6 команд – Вінницький торговельно-економічний інститут, Вінницький національний аграрний університет, Вінницький технічний університет, Вінницький кооперативний інститут, Вінницький соціально-економічний інститут «Україна» та Вінницький факультет Київського національного університету культури.

9 квітня центр підліткових клубів «Гараж 77» перетворився на поле битви

- Я дуже рада, що моя команда у півфіналі. Виступати за легалізацію проституції досить важко, але вони знайшли безліч аргументів, хоча самі проти цього. Готувались до обох сторін, - розповідає Валерія Степанченко, яка прийшла з командою Вінницького соціально-економічного інституту «Україна».

У фіналі, який проходитиме 10 квітня змагатимуться вже три команди. Організаторами загальноміського дебатного турніру виступають Вінницька Молодіжна Рада під патронатом відділу у справах молоді та туризму.

Фото

Молодь Вінниці обговорила легалізацію проституції та ще низку актуальних питань Молодь Вінниці обговорила легалізацію проституції та ще низку актуальних питань Молодь Вінниці обговорила легалізацію проституції та ще низку актуальних питань Молодь Вінниці обговорила легалізацію проституції та ще низку актуальних питань Молодь Вінниці обговорила легалізацію проституції та ще низку актуальних питань Молодь Вінниці обговорила легалізацію проституції та ще низку актуальних питань

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)