Студенти Вінниці взяли участь у проекті «Відкрита влада»

06.06.14 16:13 2948 0

Протягом двох тижнів студенти ВИШів Вінниці знайомилися з роботою міської ради. Юнаки та дівчата також побували на телеканалі «ВІТА» та у відділі оперативного реагування «Цілодобова варта», познайомилися з історією електротранспорту міста в «Музеї трамваю». Все це стало можливим завдяки проекту «Відкрита влада».

Студенти Вінниці взяли участь у проекті «Відкрита влада»

Проект «Відкрита влада» був започаткований за ініціативи Вінницької Молодіжної Ради. В його рамках протягом двох тижнів студенти знайомилися з роботою Вінницької міської ради. Юнаки та дівчата брали участь у роботі депутатських комісій, різних нарад, були присутніми на засіданні сесії міської ради.

Студенти Вінниці взяли участь у проекті «Відкрита влада»

Крім того, 5 червня, у рамках проекту «Відкрита влада», молодь ознайомилася із роботою структурних підрозділів виконавчого комітету Вінницької міської ради. Також студенти дізналися про можливість подальшого стажування та працевлаштування.

Студенти Вінниці взяли участь у проекті «Відкрита влада»

«Побачивши роботу міської ради з середини, я зрозуміла, що це серйозна установа, на діяльність якої покладені життя і добробут нашого міста. Тут працюють привітні люди, які завжди готові підтримати молодіжні ініціативи», – поділилася враженнями студентка Вінницького торговельно-економічного інституту Яна Безкоровайна.

Студенти Вінниці взяли участь у проекті «Відкрита влада»

6 червня для представників Вінницької Молодіжної Ради були організовані екскурсії до інформаційно-телевізійного агентства «ВІТА» та відділу оперативного реагування «Цілодобова варта». А також вони відвідали «Музей трамваю», який розташований на території комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія».

Фото

Студенти Вінниці взяли участь у проекті «Відкрита влада» Студенти Вінниці взяли участь у проекті «Відкрита влада» Студенти Вінниці взяли участь у проекті «Відкрита влада» Студенти Вінниці взяли участь у проекті «Відкрита влада» Студенти Вінниці взяли участь у проекті «Відкрита влада» Студенти Вінниці взяли участь у проекті «Відкрита влада»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)