У турнірі з настільного тенісу перемогли студенти з міжрегіонального училища, технічного університету та коледжу

31.03.15 11:47 2904

У турнірі з настільного тенісу перемогли студенти з міжрегіонального училища, технічного університету та коледжу

Вчора у Вінниці відбувся турнір з настільного тенісу у рамках проекту «Студентська ліга 2015». У ньому взяли участь по одному представнику з кожного вищого навчального закладу міста. Турнір організували Вінницька молодіжна рада, teens-club «Універ» під патронатом відділу у справах молоді та туризму.

«В нашому місті постійно проходить багато різноманітних турнірів. Цього разу ми вирішили популяризувати дану гру для молоді, адже вона розвиває і рух, і мислення, і реакцію», – каже голова молодіжної ради Дмитро Мира.

У турнірі з настільного тенісу перемогли студенти з міжрегіонального училища, технічного університету та коледжу

Серед університетів перемогу здобув студент Вінницького національного технічного університету Ігор Бєляєв. Переможцем серед студентів коледжів став Дмитро Поліщук, який навчається у Вінницькому технічному коледжі. Першим призером серед професійно-технічних училищ став Владислав Загробський з ДТНЗ «Вінницьке міжрегіональне училище».

Фото

У турнірі з настільного тенісу перемогли студенти з міжрегіонального училища, технічного університету та коледжу У турнірі з настільного тенісу перемогли студенти з міжрегіонального училища, технічного університету та коледжу У турнірі з настільного тенісу перемогли студенти з міжрегіонального училища, технічного університету та коледжу У турнірі з настільного тенісу перемогли студенти з міжрегіонального училища, технічного університету та коледжу У турнірі з настільного тенісу перемогли студенти з міжрегіонального училища, технічного університету та коледжу У турнірі з настільного тенісу перемогли студенти з міжрегіонального училища, технічного університету та коледжу У турнірі з настільного тенісу перемогли студенти з міжрегіонального училища, технічного університету та коледжу У турнірі з настільного тенісу перемогли студенти з міжрегіонального училища, технічного університету та коледжу У турнірі з настільного тенісу перемогли студенти з міжрегіонального училища, технічного університету та коледжу У турнірі з настільного тенісу перемогли студенти з міжрегіонального училища, технічного університету та коледжу

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)