На Вінниччині розпочалась основна сесія ЗНО

24.04.15 12:08 2228

На Вінниччині розпочалась основна сесія ЗНО

Сьогодні, 24 квітня, тестуванням із української мови та літератури розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання.

Для абітурієнтів, які проходитимуть сьогодні іспит, розроблені тести двох рівнів складності з української мови і літератури. Результати ЗНО з української мови і літератури зараховуватимуться, як результати державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників.

На Вінниччині для проведення ЗНО з української мови та літератури визначено 21 округ, у який входить 49 пунктів тестування.

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2015 році буде проведено з 12 навчальних предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з англійської, німецької, французької, іспанської та російської мов. Кожен учасник ЗНО матиме право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів. ЗНО з української мови і літератури обов’язкове для вступу в будь який вищий навчальний заклад України. Додаткова сесія ЗНО розпочнеться 9 червня і триватиме рівно місяць.

За даними Українського центру оцінювання якості освіти, для участі в основній сесії зовнішнього оцінювання зареєструвались майже 289 тисяч абітурієнтів. У Вінницькій області зареєстровано 11793 осіб, з них 8651 - випускників 11 класів та 3142 - випускники минулих років.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)