Сьогодні майбутні рятувальники отримали дипломи про освіту

03.03.16 15:16 2100

Сьогодні майбутні рятувальники отримали дипломи про освіту

3 березня у Вищому професійному училищі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відбулися урочистості з нагоди восьмого випуску курсантів та студентів навчального закладу. 

Вручали дипломи студентам та курсантам закладу проректор університету - начальник училища Микола Говорущак, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації – начальник управління професійної освіти, інноватики та науки Валерій Бачинський, начальник головного управління ДСНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук та начальник відділу освіти, науки та професійної підготовки Департаменту персоналу ДСУ з надзвичайних ситуацій Юрій Рись.

Сьогодні майбутні рятувальники отримали дипломи про освіту

Валерій Бачинський зазначив: «Сьогодні, коли ми вручали дипломи, то дивилися на підтягнутих молодих людей з розумними очима, з іскоркою в очах, видно було, що вони – це дійсно патріоти нашої держави, це ті люди, які будуть з гідністю розбудовувати нашу незалежну Україну, якими ми надалі будемо пишатися». 

Сьогодні майбутні рятувальники отримали дипломи про освіту

Також посадовець за багаторічну, сумлінну, творчу працю та досягнуті успіхи у навчанні й вихованні підростаючого покоління нагородив почесною грамотою проректора університету – начальника Вінницького вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Миколу Говорущака.

Сьогодні майбутні рятувальники отримали дипломи про освіту

Начальник Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Руслан Шевчук зазначив, що серед студентів училища є хлопці та дівчата з Донецької та Луганської областей, а також зауважив, що в місті Вінниця випускаються професійні молодші спеціалісти, які дуже потрібні гарнізону. «Наприклад, до вінницького гарнізону прибуває 13 прапорщиків, вони - молодші спеціалісти, і всі, без винятку, виявили бажання в подальшому навчатися в Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності. Ми чекаємо молодь, адже нам потрібно оновлення нашого колективу. Дуже добре, що вони обрали професію, яка дійсно потрібна людям», – підсумував Руслан Шевчук.

Сьогодні майбутні рятувальники отримали дипломи про освіту

Офіційні урочистості закінчилися невеликою концертною програмою за участі студентів та випускників училища.

Фото

Сьогодні майбутні рятувальники отримали дипломи про освіту Сьогодні майбутні рятувальники отримали дипломи про освіту Сьогодні майбутні рятувальники отримали дипломи про освіту Сьогодні майбутні рятувальники отримали дипломи про освіту Сьогодні майбутні рятувальники отримали дипломи про освіту Сьогодні майбутні рятувальники отримали дипломи про освіту Сьогодні майбутні рятувальники отримали дипломи про освіту Сьогодні майбутні рятувальники отримали дипломи про освіту Сьогодні майбутні рятувальники отримали дипломи про освіту Сьогодні майбутні рятувальники отримали дипломи про освіту Сьогодні майбутні рятувальники отримали дипломи про освіту

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)