Студенти-фінансисти змагалися у кращому розумінні місцевого оподаткування

16.03.16 07:19 1680

Студенти-фінансисти змагалися у кращому розумінні місцевого оподаткування

Брейн-ринг на податкову тематику відбувся днями у Вінницькому навчально-науковому інституті Тернопільського економічного університету. Гостями вузу стали студенти і викладачі Вінницького технічного коледжу та працівники Головного управління ДФС у Вінницькій області.

Команди «Сумлінні платники» та «Техніка фінансів» в бліц-опитуванні демонстрували знання про місцеві податки і збори, розв’язували практичні фінансові ситуації та презентували проведені дослідження стосовно місцевого майнового оподаткування. Активні вболівальники обох навчальних закладів теж додавали бали, допомагаючи командам краще засвоїти податкову термінологію.

Студенти-фінансисти змагалися у кращому розумінні місцевого оподаткування

Члени журі конкурсу, серед яких і директор Вінницького навчально-наукового інституту ТЕУ Б.В.Погріщук та  начальник відділу комунікацій ГУ ДФС у області Т.В.Глімбоцька відзначили високий рівень знань студентів та відзначили  команди нагородами.  

Фото

Студенти-фінансисти змагалися у кращому розумінні місцевого оподаткування Студенти-фінансисти змагалися у кращому розумінні місцевого оподаткування Студенти-фінансисти змагалися у кращому розумінні місцевого оподаткування Студенти-фінансисти змагалися у кращому розумінні місцевого оподаткування

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління ДФС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)