Майбутні економісти Вінницького торговельно-економічного інституту вчилися декларувати доходи

25.03.16 14:16 691 0

Майбутні економісти Вінницького торговельно-економічного інституту вчилися декларувати доходи

Про сучасні особливості декларування доходів громадян дізнавалися днями під час науково-практичного семінару студенти торговельно-економічного інституту. Такі заходи з молоддю проводяться фахівцями ГУ ДФС у області в рамках кампанії декларування доходів громадян.

Заступник начальника відділу комунікацій Лариса Павлюк звернула увагу як на випадки обов’язкового декларування доходів, так і на можливість подання декларації про майновий стан і доходи з метою отримання податкової знижки, зокрема повернення частини коштів, сплачених на користь вітчизняних закладів освіти для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти. В ході зустрічі студенти з’ясували,  що скористатися податковою знижкою можуть лише ті, хто отримує дохід у вигляді заробітної плати та сплачує ПДФО, адже повертатися фізичній особі будуть кошти з місцевого бюджету.

Майбутні економісти Вінницького торгівельно-економічного інституту вчилися декларувати доходи

Неабиякий інтерес викликало у присутніх практичне заняття по заповненню податкової декларації за 2015 рік, яке провела головний державний інспектор Ірина Никитюк. Студенти навчилися розраховувати іноземні доходи, доходи від надання майна в оренду, практикували у розрахунках податку з доходів фізичних осіб та військового збору. Вони також отримали різноманітні пам’ятки по декларуванню доходів, підготовлені обласною фіскальною службою.

Майбутні економісти Вінницького торгівельно-економічного інституту вчилися декларувати доходи

За словами доцента кафедри фінансів ВТЕІ КНТЕУ Андрія Нікітішина, подібні зустрічі з фахівцями-практиками поглиблюють знання і практичні навички студентів при вивченні податкових дисциплін, орієнтують на вибір наукових студентських робіт та допомагають виховати сумлінного платника і правосвідоме суспільство.

Фото

Майбутні економісти Вінницького торговельно-економічного інституту вчилися декларувати доходи Майбутні економісти Вінницького торговельно-економічного інституту вчилися декларувати доходи

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління ДФС у Вінницькій області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)