Стали відомі переможці турніру з міні-футболу у рамках проекту «Студентська Ліга – 2016»

04.04.16 10:35 2221

Стали відомі переможці турніру з міні-футболу у рамках проекту «Студентська Ліга – 2016»

В рамках проекту «Студентська Ліга – 2016» пройшло перше змагання – турнір з міні-футболу. Більше 20 вищих учбових закладів міста змагались за першість.

Гра тривала протягом 3 днів. Переможцями серед професійно-технічних училищ міста стали: Вінницьке вище професійне училище сфери послуг (1 місце), Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище (2 місце), Центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій (3 місце).

Серед вищих навчальних закладів І-ІІ ступенів перше місце посів Вінницький медичний коледж ім. Д.К. Заболотного, друге – Вінницький технічний коледж і третє – Вінницький транспортний коледж. Призерами серед вищих начальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації стали: Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського (1 місце), Вінницький національний аграрний університет (2 місце), Вінницький кооперативний інститут (3 місце).

Стали відомі переможці турніру з міні-футболу у рамках проекту «Студентська Ліга – 2016»

Організатори проекту– відділу у справах молоді та туризму міської ради, Вінницька молодіжна рада за підтримки ВМГО «Федерація футболу».

Фото

Стали відомі переможці турніру з міні-футболу у рамках проекту «Студентська Ліга – 2016» Стали відомі переможці турніру з міні-футболу у рамках проекту «Студентська Ліга – 2016» Стали відомі переможці турніру з міні-футболу у рамках проекту «Студентська Ліга – 2016» Стали відомі переможці турніру з міні-футболу у рамках проекту «Студентська Ліга – 2016» Стали відомі переможці турніру з міні-футболу у рамках проекту «Студентська Ліга – 2016» Стали відомі переможці турніру з міні-футболу у рамках проекту «Студентська Ліга – 2016» Стали відомі переможці турніру з міні-футболу у рамках проекту «Студентська Ліга – 2016» Стали відомі переможці турніру з міні-футболу у рамках проекту «Студентська Ліга – 2016» Стали відомі переможці турніру з міні-футболу у рамках проекту «Студентська Ліга – 2016» Стали відомі переможці турніру з міні-футболу у рамках проекту «Студентська Ліга – 2016» Стали відомі переможці турніру з міні-футболу у рамках проекту «Студентська Ліга – 2016» Стали відомі переможці турніру з міні-футболу у рамках проекту «Студентська Ліга – 2016»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)